Son Dakika
18 Haziran 2019 Salı

Ziyaretçiler otele gidemeyince…

27 Ağustos 2013 Salı, 14:08

ŞANLIURFA’da, hastanede tedavi gören yakınlarına refaket eden ve ekonomik nedenlerden dolayı otele gidemeyenler, Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi bahçesi ile otoparkını adeta otele çevirdi. Vatandaşlar, bahçe ile otoparka serdikleri halı ve kilimlerin üzerine uzanarak dinleniyor, yemeklerini de burada kurdukları sofralarda yiyor.

www.haberhurriyeti.com /  YAŞAM
Şanlıurfa Mehmet Akif İnan Eğitim ve Araştırma Hastanesi’ne çevre il ve ilçelerden hastalarını getiren vatandaşlar, ekonomik nedenlerden dolayı otele gidemeyince, hastane bahçesini otele dönüştürdü. Hava sıcaklıklarının da artmasıyla bahçe ve otoparka serdikleri halı, kilim, battaniyelerin üzerinde hastalarını bekleyen vatandaşlar, yakınlarıyla da burada vakit geçiriyor.

Babası 7 gündür yoğun bakım ünitesinde tedavi gören 44 yaşındaki Aydın Keklikçi, 15 kişiyle hastanede beklediklerini anlatarak, “Babam burada kalp ameliyatı geçirmesi nedeniyle 7 gündür yatıyor. Biz de onun iyileşeceği güne kadar burada yatıp kalkıyoruz. Biz aile boyu ziyaret ediyoruz. Bugün benim babam 500 kişinin büyüğüdür. Bir aile reisidir. Buna rağmen halen az sayıda kişi geldi. Bir kısmını fazla kalabalık olmasın diye gönderdik sadece 15 kişi buradayız. Allah dostların eksikliğini vermesin” diye konuştu. – Ali LEYLAK-Ömer PINAR/ ŞANLIURFA, (DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri