Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Zeybekçi’den İZELTAŞ Ziyareti

İzmir’in köklü sanayi kuruluşu İZELTAŞ’ınIşıkkent’teki üretim tesislerini ziyaret eden Nihat Zeybekçi’yi Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Yönetim Kurulu Başkan Vekili Akın Dalan ve Yönetim Kurulu Üyesi Murat Yorgancılar karşıladı.

19 Şubat 2019 Salı, 17:19

Geçmiş Dönem Ekonomi Bakanı Nihat Zeybekçi, İZELTAŞ’ı ziyaret ederek, Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar ve çalışanlarla bir araya geldi. Yönetimle ve çalışanlarla birlikte öğle yemeği yiyen Zeybekçi, ardından yaptığı konuşmadaçalışanları bir arada görünce duygulandığını ve kendi fabrikasını özlediğini belirterek, “Bize millete hizmet görevi verildi ancak sizleri böyle görünce insan gerçekten işini özlüyor. İşinizin kıymetini bilin” dedi.

Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar’ı çok takdir ettiğini belirten Zeybekçi, Türkiye’de üretimin de istihdamın da arttığını vurgulayarak, “İZELTAŞ gibi fabrikalarda binlerce çalışanımızın olması bizim daima en büyük hedefimiz. Allah sayınızı artırsın” dedi. İzmir’e hizmet etmek için yola çıktığını belirten Zeybekçi, kısaca projelerinden de bahsetti. Öğle yemeğinin ardından İZELTAŞ Yönetim Kurulu Başkanı Ender Yorgancılar, Zeybekçi’ye üretim tesislerini gezdirerek el aletlerinin üretim aşamaları ile ilgili bilgi verdi. Yorgancılar, ziyaretin anısına Zeybekçi’ye altın kaplama el aleti ve plaket takdim etti.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri