Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Zeybekçi O Soruyu Bize Sorsun!

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Ödemiş’le sürdürdüğü ilçe turları sırasında, üreticiler tarafından coşkuyla karşılandı. Büyükşehir Belediyesi’nin desteği ile güçlenen Bademli Fidancılık Kooperatifi’nin 7 bin 500 metrekarelik “Anaç ve Fidan Üretim Serası”nı gezen Başkan Kocaoğlu, kendisine AK Parti İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Nihat Zeybekçi’nin “Belediyenin paraları nerde?” sorusuna yanıt verdi.

21 Mart 2019 Perşembe, 10:25

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, Bademli’de Fidancılık Kooperatifi’ni gezdikten sonra, merkezde yaptığı konuşma sırasında, Nihat Zeybekçi’nin “Belediyenin paraları nerde ?” sorusuna yanıt verdi. Kocaoğlu, “Bize ‘belediyenin paraları ne ettiniz?’ diye soranlar, kendinden bilir işi.. Biz harcamalarımızın hesabını yıllar süren mahkemelerde verdik. Tek kuruş suistimal bulunamadı. Peki siz hiç incelendiniz mi? Evraklarınız, harcamalarınızı hiç incelendi mi? Hiç hesap verdiniz mi? Hayır! Çünkü hep iktidarın şemsiyesi altında oldunuz” diye konuştu.

Üreticiden Zeybekçi’ye: “Paralar Bizde, O Soruyu Bize Sorsun”

Aziz Kocaoğlu’nun konuşmasından sonra söz isteyen Bademlili üretici Nevin  Dereli ise ise “AK Parti adayı bu soruyu bize sorsun. O paralar bizde. O paralar fidan üreticisinde, süt üreticisinde.. Siz hem bu topraklara hem de yüreğimize Aziz tohumları bıraktınız. Sağ olun, var olun” dedi. Kooperatifi 1968 yılında 19 kişiyle kurduklarını ve 1 personelin maaşını nasıl ödeyeceklerini düşündüklerini vurgulayan Bademli Kooperatifi Yönetim Kurulu Üyesi Hurşit Sever, şimdi ise Kocaoğlu’nun desteğiyle  300 kişiye ekmek verdiklerini dile getirdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri