Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

“YİNE KOL KOLA OMUZ OMUZA OLACAĞIZ”

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar belediye çalışanlarıyla bir araya geldiği kahvaltıda,” 5 yıl boyunca onurumla hizmet ettim, hak yemedim, işçimin alın terini korudum. Bundan sonra da emekçi kardeşlerimle omuz omuza olmaya devam edeceğim” dedi.

08 Şubat 2019 Cuma, 10:46

Karşıyaka Belediye Başkanı Hüseyin Mutlu Akpınar, görev yaptığı 5 yıllık süreçte işçinin haklarını her zaman koruduklarını ve korumaya devam edeceklerini vurguladı. Akpınar, görev sürecinde Avrupa’ya örnek gösterilen bir kent ve belediyecilik anlayışı yarattıklarını dile getirdi.

‘AHLAKLI BELEDİYECİLİK YAPTIK’

Akpınar, 5 yıl sonunda vicdanı rahat ve onurlu bir şekilde görevini devredeceğini belirtirken, Görev sürem boyunca hakkımda hiç soruşturma açılmadı. Belediyemize hiç mülkiye müfettişi gelmedi. Hiçbir ihalemiz şaibeli olmadı. Ahlaklı şekilde belediyecilik yaptık. Bunda en büyük pay sizindir. Hepinizden Allah razı olsun, hepinize teşekkür ediyorum. Haklı mücadelemde kavga etmeye, içimdeki devrimci ruhu yaşatmaya devam edeceğim ve bundan sonra da sokakta, sizlerle omuz omuza yürüyeceğim. Hakkınızı helal edin” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz