Efes Selçuk Belediyesi'nden Çocuk Festivali daveti

Efes Selçuk Belediyesi okulların kapanmasınınardından 28 Ocak - 5 Şubat tarihleri arasında “Yarıyıl Çocuk Festivali” düzenliyor.

Efes Tarlası Yaşam Köyü’nde düzenlenecek festival kapsamında yarıyıl tatilinde çocukları filmler, animasyonlar, sokak oyunları ve atölyeler bekliyor.

28 Ocak Cuma günü Animasyon Film Gösterimi (13.00- 15.00 ve 15.30-17.30) ile başlayacak festival kapsamında kitap etkinlikleri, el işi atölyesi, pandomim gösterisi, ritim atölyesi, elişi atölyesi, taş boyama atölyesi, masal atölyesi gibi eğlenceli etkinliklerin yanı sıra doğa farkındalık atölyesi gibi etkinlikler de düzenlenecek.

Yarıyıl Çocuk Festivali kapsamında ayrıca VR Gözlük ile Gökyüzünde Sanal Gerçeklik etkinliği de gerçekleştirilecek.

Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenecek Yarıyıl Çocuk Festivali ile kentte yaşayan çocukların tatillerini verimli bir şekilde geçirmesi amaçlanıyor.

Efes Tarlası Yaşam Köyü’nde düzenlenecek olan Yarıyıl Çocuk Festivali ile ilgili ayrıntılı bilgi Efes Selçuk Belediyesi sosyal medya hesaplarında yer alıyor.

Çocuklara yönelik düzenlenen etkinliklere her zaman önem veren Efes Selçuk Belediyesi tarafından düzenlenen Yeni Yıl Panayırı’nda da kentte yaşayan çocuklar için eğlenceli ve eğitici birçok aktivite yer almıştı.

- Haber Hürriyeti, Belediye bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/9224665/efes-selcuk-belediyesinden-cocuk-festivali-daveti