2022 yılı Başak Burcu

Katya Özlem Çağlayan
Katya Özlem Çağlayan

Başak Burcu

Sevgili Başak burçları 2022 yılının sizlere neşe ve ihtişam getirmesini, kolaylık yasasının hayatınızda işlemesini diliyorum. 2022 yılına ait öngörülerimde tutulmalar başta olmak üzere gökyüzünün diğer büyük etkilerini de göz önüne alarak yaptığımı belirtmek isterim.

2022 yılında öncelikle tutulmalar 3-9 aksında gerçekleşecek. Yurtdışı, yabancılar, yüksek öğrenim, hak- adalet konularında, seyahatler, inançlarınız ve hayata bakış açınız da değişimler yaşayabilirsiniz. Kardeş, akraba, yakın çevre, komşular ve fikirleriniz konusunda da dönüşümler içerisinde olacaksınız.

Aile hayatınızda ve çocukluğunuzdan getirmiş olduğunuz bazı inançlarla ilgili olarak değişim yaşayacağınız bir yıl olacak. Bilinçdışınızda kendinizle yüzleşip derinlikleriniz de yatan öfkenin sebebini anlayabilir ve hayata bambaşka bir gözle bakacağınız birtakım inançlar geliştirebilirsiniz. Aile içinde ki iletişimizde daha ılımlı davranışlar sergilemek gerekecektir. Toprakla ilgilenmek, ekip biçmek, doğa gezileri yapmak, hislerinizi ve kendinizi dönüştürmenize olanak sağlayacaktır.

İş hayatınızda ve günlük sorumluluklarınızda birtakım engeller ve sınanmalarla karşılaşabilirsiniz. Sabır göstererek bütün o sınavların üstesinden geldiğinizde başarı olarak karşılığını alacaksınız. Mesleğinizde daha işbirlikçi davranışlar sergilemek teknolojik yöntemleri kullanarak işiniz ilerletmek bu konuda size destek verebilir. Farklı bir bakış açısı işinizin ilerleme seyrini değiştirebilir. Reklam sosyal medya üzerinden satış veya pazarlama yapmak işinize yarayabilir. Finansal anlamda biraz zorlanabilecek olsanız da yılın ikinci yarısından sonra daha rahatlayabilirsiniz.

İlişkilerinizde rutinler devam ediyor. Eskiye veya geçmişe bağlılık söz konusu olabilir. Kendi isteklerinizi bastırabilirsiniz. Toplum kuralları dahilinde hareket etmek isteyebilirsiniz. İlişkilerde temkinli hareket edebilirsiniz. İlişkilerde adalet duygusunun önemli olacağı, eşitlik ilkesine dayalı ilerletmeniz gereken bir yıl olacaktır. Bu yıl ilişkileriniz size aynalık yapacağından İlişkilerinizde kibir, tembellik, savurganlık göstermeden devam etmek size şans ve fırsatlar verecektir.

Çocuklarınızla olan ilişkilerinizi daha anlayışlı şekilde denge tutmanız gerekebilir. İçinde bulunduğunuz grup topluluklarda birtakım elemeler yapabilirsiniz. Kendinizi biraz sıkılmış hissedebilir eğlenemediğinizi düşünebilirsiniz. Özellikle bir hobi veya sanatsal bir faaliyete odaklanmak, el emeği işler üretmek, onları sergilemek veya satışa çıkarmak moral ve motivasyon kanalı olacaktır sizin için.

Güzelliklerin artarda geldiği, geleni olduğu kabul ettiğiniz büyüdüğünüz muhteşem bir yıl olsun.

Sevgiler

Katya Özlem Çağlayan

- Haber Hürriyeti, Katya Özlem Çağlayan tarafından kaleme alındı
https://www.haberhurriyeti.com/makale/9022280/katya-ozlem-caglayan/2022-yili-basak-burcu