Kayıp kız parkta bulundu

İzmir’de kuaförlük yapan ve Manisa’da yaşayan annesinin yanına gitmek için evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan E.H. bulundu.
E.H. , dün akşam birlikte yaşadığı babası ile tartıştı. Tartışmanın ardından da Menemen'deki evden saat 20.00 sıralarında, Manisa'da yaşayan annesinin yanına gitmek için ayrıldı. En son Manisa'nın Yunusemre ilçesi Cumhuriyet Mahallesi'nde görülen E.H. 'den haber alamayan yakınları kayıp başvurusunda bulundu. Polis, E.H.'i bulmak için geniş çaplı araştırma başlattı.

AİLE ŞİKAYETÇİ OLDU

İzmir’de kuaförlük yapan ve Manisa’da yaşayan annesinin yanına gitmek için evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan E.H.'nin babası Cengiz H., kızının erkek arkadaşı E.Y. (19) ile birlikte olduğu iddiasıyla savcılığa suç duyurusunda bulundu.

Öte yandan ailenin şüphelendiği ve hakkında suç duyurusunda bulunduğu E.Y.nin, aileyi telefonla arayıp, kızlarının kendisiyle birlikte olmadığını, kaybolmasında bir ilgisinin bulunmadığını söylediği öğrenildi.

PARKTA BULUNDU

Evden ayrıldıktan sonra kendisinden bir daha haber alınamayan E.H. bulundu.

İddiaya göre Hıdırtepe’nin kardeşi Ö.H.’nin bir arkadaşınınE.H.’i gördüğünü söylemesi üzerine harekete geçen ekipler, kayıp kızı ve erkek arkadaşı E.Y.’yi parkta otururken buldu. E.H.’nin ailesine de müjdeli haber verildiği belirtildi.

- Haber Hürriyeti, 3. Sayfa bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/5041128/kayip-kiz-parkta-bulundu