Başkan Yılmazlar'dan Hayırlı İşler ziyareti

Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar, koronavirüsle mücadele kapsamında uzun süredir kapalı olan ve yeniden faaliyete geçen kuaför ve berber salonlarını ziyaret ederek el dezenfektanı, tıbbi maske ve eldiven dağıttı.

***

Yeni tip koronavirüs ( Covid-19) salgınına karşı alınan önlemleri kapsamında çalışmasına ara verilen kuaförler ve berberler, tekrar faaliyete geçti. Beydağ Belediye Başkanı Feridun Yılmazlar ilçe genelindeki kuaför ve berberleri bu süreçte yalnız bırakmadı.

Hijyen kurallarıyla ilgili hatırlatmalarda bulunan Başkan Yılmazlar, Beydağ Belediyesi olarak ilçe esnafının her zaman yanlarında olduklarını belirtti.

Başkan Yılmazlar, "Kuaför ve berberlerimizin ilk günlerinde yanlarında olmak, elimizden geldiğince onlara destek olmak istedik. Toplum sağlığını sağlamak için tıbbi maske, eldiven, el dezenfektanı dağıttık. Ateş ölçümlerini yaptık.” dedi.

HER DÜKKANA DEZENFEKTAN ÜNİTESİ

Başkan Yılmazlar, “Ayrıca ilçemizdeki tüm berber, kuaför ve güzellik merkezlerine dezenfektan üniteleri yerleştirdik. Vatandaşlarımızın sağlığı bizim için çok önemli. Dezenfektanları nasıl kullanacaklarını anlatarak önlemlerle ilgili hatırlatmalarda bulunduk. Toplum sağlığı için esnaflarımızın yanlarında durmaya ihtiyaçlarını karşılamada yardımcı olmaya devam edeceğiz.”dedi.

- Haber Hürriyeti, Belediye bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/4347542/baskan-yilmazlardan-hayirli-isler-ziyareti