Polonyalı heyet, tarım, süt & süt ürünleri ve gıda sanayi iş adamlarıyla görüşecek

İzmir Ticaret Odası gıda konusunda faaliyet gösteren üyelerine. iş görüşmesine davet etti. Genel Sekreter Prof. Dr. Mustafa Tanyeri imzasıyla yapılan çağrıda, Polonya'dan gelecek heyetin İZTO üyeleri ile 07 Şubat 2020 tarihinde görüşeceği bunun için de firmaların 05 Şubat 2020, Çarşamba günü saat 16.00’a kadar başvuru yapması istendi.. 

İZTO'dan yapılan duyuru şöyle:

Polonya Cumhuriyeti İzmir Fahri Konsolosluğu işbirliğiyle, 07 Şubat 2020 tarihinde, 10:30 – 12:30 saatleri arasında EBSO 5. Kat Toplantı Salonlarında, Polonya İş İnsanları Heyeti ile üye firmalarımız arasında ikili görüşmeler gerçekleştirilecektir.

Polonya’nın doğusundaki en büyük şehir olan Lublin’den gelen,  tarım, süt & süt ürünleri ve diğer gıda sanayi konularında faaliyet gösteren heyet temsilcileriyle görüşmek isteyen üyelerimizin en geç 05 Şubat 2020, Çarşamba günü saat 16.00’a kadar linkte (http://ehizmet.izto.org.tr/cgi-bin/Gorusme/IkiliOrgListesi) yer alan başvuru formunu doldurmaları gerekmektedir.

Üyelerimizin, İngilizce olarak gerçekleştirilecek görüşmelere lisan bilen temsilcileriyle katılımı ve oluşturulacak randevu saatinden en az 10 dakika önce salonda bulunarak,  10 dk’lık görüşme süresini aşmamaya özen göstermeleri hususunu dikkatinize sunarız.
- Haber Hürriyeti, Ekonomi bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/3624225/polonyali-heyet-tarim-sut-sut-urunleri-ve-gida-sanayi-is-adamlariyla-gorusecek