Üç adam Üç umut

ÜMİT SAK

Bizim Eşrefpaşa’nın jargonuyla yazayım, çok kral adamdır. Karıncayı bile incitmekten sakınır. Centilmendir, sportmendir. Şimdi sağlığı ile sabır isteyen, şifa gereken bir dönemden geçiyor, iyi birey, iyi vatandaş, iyi sporcu Ümit Sak, Allah yardımcısı olsun. Masterler liginde ter döküp, aşkla ve şevkle top oynuyordu, yine oynamaya devam edecek.Ege Üniversitesi Tıp Fakültesi Araştırma ve Uygulama Hastanesi Nöroloji Servisi’nde yatarak tedavi görüyor Ümit kardeşim. Sen güçlü adamsın ha gayret Ümit kardeşim, yine sahada birlikte ter dökeceğiz, saygıyla, hoşgörüyle birbirimize insanca davranarak, her şey çok güzel olacak.

ETEM ATASOY

Hakemlik stilini çok beğenirdim, iyi hakemdi FİFA olamadı, yapmadılar. Sevdiğim, saygı duyduğum, takdir ettiğim büyüğümdür. O da sağlık sorunlarıyla boğuşuyor. Yüksek tansiyonu sonucu geçirdiği beyin kanaması hepimizi üzdü. Şu an yoğun bakımda, durumu kritik, ciddiyetini koruyor. Sporcu güçlü insandır, haydi Etem hocam, gayret. Bu günleri de atlatırsın, ailenizin kapıda sizi bekliyor.

RIZA SARAÇ

Birlikte maça çıktık, hakemliğinden feyz aldım. Çok iyi hakemdi, topu, futbolu iyi bilirdi. Yeni adıyla Süper Lig’de düdük çaldı, yardımcı hakemlik yaptı. Özellikle 2.Lig’deki İzmir derbilerinin aranan ismiydi. İzmir Futbol İl Hakem Kurulu Başkanlığı görevinde de bulundu, hakemler yetiştirdi. Rahatsızlığı tekrar nüksetti, şimdi sonuçları bekliyoruz, umuyorum iyi çıkacak. Daha önce de böyle olmadı mı Rıza hocam. Bize sabırlı olmayı, azmi gösterdiniz, güzel günler yakında, haydi be koca adam.

www.haberhürriyeti.com / Metin AYDINOĞLU

- Haber Hürriyeti, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/3336712/uc-adam-uc-umut