‘ARKADAŞ HATIRI’ kontrole gitti, EVLİLİK TEKLİFİ aldı

İzmirli Gemi Kaptanı Ali Samet Ataman, Türkiye ile Güney Amerika arasında bulunan özel bir şirkete ait gemide görev yapıyordu. Türkiye’den 6 ay önce ayrılan genç, kız arkadaşına sürpriz evlilik teklifi yapmak istedi.

Ev satın alan Ataman, evinde kullanılacak olan seramiklerin seçimi konusunda kız arkadaşından yardımcı olmasını istedi. Erkek arkadaşının Güney Amerika’da olduğınu sanan genç kız ricasını kırmadı.

Ali Samet Ataman oysa sevgilisinin geleceği inşaatta idi. Evlilik teklifi için ön hazırlık yapıyordu. Kız arkadaşının geçeceği yollara kameralar yerleştiren genç, tek tek birlikteliklerinden bu yana çekilmiş fotoğraflarını da evlenme teklifi yapacağı oda duvarlarına yapıştırdı ve aynı odaya gizlendi.

BARET İLE EVE GİRDİ

Genç kız ise inşaat projesini yapan firma yetkilisi ile birlikte evin yolunu tuttu.

Kafasına bareti geçirip seramik seçimi için eve çıkan Merve Sarı, tek tek odaları gezdikten sonra son odaya geldi. Odanın kapısını açınca karşısında nişanlısını gören genç kız neye uğradığını şaşırdı. Elinde çiçeği ile sevgilisine yaklaşan Ali Samet Ataman, düğüne kadar biriktirdikleri anıların ışığında nişanlısına evlenme teklifi etti. Genç kız sevgilisinin boynuna sarılırken, “İnanmıyorum. Şaka yapıyorsun. İnanmıyorum, şoktayım” dedi.

“EVİMİZE BİR ÖMÜR SENİNLE GÜNEŞ DOĞSUN”

Bu esnada elinde evlilik yüzüğü ile kız arkadaşının önünde diz çöken Ali Samet Ataman, birlikte yaşayacakları evde, “Ben bir ömür boyu seninle evimizin içine güneş doğsun ve yüzüne bakarak güneş doğsun istiyorum. Benimle evlenir misin” dedi.

Genç kız da bu sürpriz teklif karşısında “Evet, evet, evet. Ellerim titriyor. Heyecandan başım döndü. Seni çok seviyorum” diyerek sevgilisine sarıldı. Çiftin mutlulukları gözlerinden okunurken, sürpriz evlilik teklifi kameralar ile kaydedildi.Teklifin ardından duygularını anlatan çift, çok mutlu ve heyecanlı olduklarını dile getirdi.

- Haber Hürriyeti, Gündem bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/3326069/arkadas-hatiri-kontrole-gitti-evlilik-teklifi-aldi