Fethi Sekin Parkı ilgi bekliyor

Fethi Sekin Parkı’nın hali içler acısı

Bahri KARATAŞ ( KHA)

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu, tarafından 4 Şubat 2017 yılında açılışı yapılan şehit polis memuru Fethi Sekin Parkı’nın, hali içler acısı.

İzmir Adliyesi önüne bomba yüklü araçla gelen teröristleri engellemek için canını ortaya koyan ve çatışmaya girerek olası bir katliamı önleyen kahraman polis Fethi Sekin’in isminin verildiği parkın açılışını CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu, dönemin Büyükşehir Belediye Başkanı Aziz Kocaoğlu, milletvekilleri ve Sekin’in ailesiyle birlikte yapmıştı. 40 dönümden oluşan parkın içinde, tartan pisti bulunan yürüyüş parkuru, piknik alanları ve çocuklar için oyun sahaları yer aldı.

Parkın şimdiki halinin görüntüsü ise yürek burkuyor. Kauçuk tartan pist çoğu yerde kopmuş, bazı bölümler de beton zemin ortada. Yerler çamur ve su içinde. Vatandaşlar ,parkın bozulan yerlerin yenilenmesini, şehide saygı gösterilmesini istedi.

#gallery-1 {margin: auto;}#gallery-1 .gallery-item {float: left;margin-top: 10px;text-align: center;width: 33%;}#gallery-1 img {border: 2px solid #cfcfcf;}#gallery-1 .gallery-caption {margin-left: 0;}/* see gallery_shortcode() in wp-includes/media.php */

Fethi Sekin Parkının son hali.

Fethi Sekin Parkının son hali.

Fethi Sekin Parkının son hali.

Fethi Sekin Parkı

Kahraman Şehit Polis Fethi Sekin

- Haber Hürriyeti, Çevre bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/3322036/fethi-sekin-parki-ilgi-bekliyor