Bu Tarz Benim ise striptiz kimin?

Show TV’de Sabah kuşağı programı Herşey Dahil’e, Bu Tarz Benim yarışmacılarından Ayşenur Balcı katılmış ve yaptığı dans ile izleyenleri büyülemiş.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
Yapılan haberler böyle maalesef. “Büyülemiş”. Resmen striptiz yapan bir kişi var sahnede ve biz bunları büyülenerek mi izliyoruz şimdi?

Film ve dizilerde en küçük gözden kaçan bir detaya cezalar yağdıran RTÜK üyeleri bu duruma ne diyecekler merak ediyorum.

Bu Tarz Benim isimli yarışmada dans ettirilip bir anda ünlü yapılan bu genç kızcağız bakalım daha nerelerde striptiz yapacak, izleyip göreceğiz.

Bu Tarz Benim jüri üyelerine de bir tavsiyem olacak. Ekranda biraz antipatik duruyorsunuz yaptığınız yorumlarla. Her şeyin en iyisini ben bilirim edasıyla oturduğunuz koltuklarınızda biraz daha halkın içerisinden biri olduğunuzu hatırlayarak oturursanız izleyici sayınızı eminim arttıracaksınız.

İlk yapmanız gereken de oturduğunuz koltuklarınızı değiştirmek olmalı. Koltuklarınızın şekli, sahnedeki yarışmacılarınızın üzerinde baskıyı daha da arttırıyor benden söylemesi. / NURETTİN GÖNEN

- Haber Hürriyeti, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/3320505/bu-tarz-benim-ise-striptiz-kimin