“Özgü’nün, Hülya’nın yerini doldurması mümkün değil”

Yetenek Sizsiniz yarışmasında Özgü Namal’ın jüri üyeliği ve kızı Zehra hakkında Kanaltürk’te yayınlanan 2. Sayfa programında konuşan Kaya Çilingiroğlu ilginç açıklamalarda bulundu.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
Kaya Çilingiroğlu Hülya Avşar’ın “Zehra’nın erkek arkadaşı çok yakışıklı” sözlerine de şöyle karşılık verdi: Zehra her şeyini benimle paylaşmıyor. Ama her şeyini paylaşmasını isterim kız çocuğu sonuçta çekiniyor. Ama bir beğendiği erkek arkadaşı olursa mutlaka söylemesini isterim.
Ben Zehra’nın gezdiği bir çocuk var biliyorum o çocuğu çok yakışıklı değil ama kendi tercihidir kendisi beğeniyorsa bilmiyorum. Çocuk magazine meraklı galiba gazetecilerin olduğu yerlerde geziyor. Ben bu çocukla oturdum yemek yedik. Benden korkmasına gerek yok çocuğun. Zehra’nın belli sınırlar içinde tabii ki birilerini beğenmesi gerekiyor, beğenmezse sorun orada.

ÖZGÜ HÜLYA’NIN YERİNİ DOLDURAMAZ

Çilingiroğlu “Özgü Namal ‘Yetenek Sizsiniz’ yarışmasında eski eşiniz Hülya Avşar’ın yerini doldurabildi mi?” sorusuna şu yanıtı verdi: “Arada kıyas edilemeceyek kadar çok büyük fark var. Hülya elektriği olan bir kadın. Özgü güzel ama elektriği yok. O koltukta Hülya’nın yerini doldurması mümkün değil.

- Haber Hürriyeti, Magazin bölümünde yayınlandı
https://www.haberhurriyeti.com/haber/3315438/ozgunun-hulyanin-yerini-doldurmasi-mumkun-degil