Son Dakika
18 Ağustos 2019 Pazar
”

“YAPILANI BOZMAYACAĞIZ, BOZUK İŞ YAPMAYACAĞIZ”

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz, yerel yönetimlerde hizmette devamlılığın esas olması gerektiğini, başkan değişse bile yerel politikaların ve önceliklerin değişmemesi gerektiğini vurguladı.

11 Şubat 2019 Pazartesi, 17:39

Aliağa’nın yararına olacak proje ve önerilerin hepsinde destek olduklarını vurgulayan CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Durmaz, geçmiş 5 yıllık muhalefetleri boyunca Aliağa’da önlerine gelen tüm projeleri değerlendirdiklerini ve taleplere destek verdiklerini söyledi.  Durmaz, Helvacı ve Şakran’a yapılması için borçlanma istedikleri pazaryeri projeleri de buna verilebilecek en iyi örneklerden biri olduğunu vurguladı.

Ege Üniversitesi kampüsünün Aliağa’ya taşınmasına ilişkin ise, ilçenin gelişimine katkıda bulunacak bir projeye engel olmayacaklarını hatta CHP olarak katkı vereceklerini dile getirdi.  Bu konunun siyaset üstü olduğunu vurgulayan Durmaz, konuyu takip edeceklerini belirtti.  Ayrıca Aliağa Belediyesi ve 9 Eylül Üniversitesi işbirliğiyle yapılması öngörülen meslek hastalıkları hastanesi ile ilgili de desteklerinin her mecrada devam edeceğini bildirdi. Aliağa’nın geçmişte ‘yap boz belediyeciliği’nden çok çektiğini vurgulayan Özcan Durmaz “Bu büyük bir hatadır, kamu zararıdır. Ben halkımıza söz veriyorum. Yapılmışı bozmayacağım, bozuk iş yapmayacağım” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz