Son Dakika
22 Kasım 2019 Cuma
”

ÜRKMEZ’DE BÜYÜK ŞENLİK VAR

Seferihisar’ın Ürkmez Mahallesi’nde 24 Mayıs’ta düzenlenecek etkinliklere Şair ve Yazarlar da katılıp imza verecek.

23 Mayıs 2018 Çarşamba, 16:08

İzmir’in ilk yavaş şehri Seferihisar’ın Ürkmez Mahallesi 24 Mayıs’ta Şair ve Yazarları ağırlıyor. Seferihisar Belediyesi’nin organize ettiği Gençlik Şöleni’nde, okul öğrenciler gösteri yapıp, İzmirli şair ve yazarlar eserlerini imzalayacak.
Ürkmez Gençlik Merkezi önünde gerçekleştirilecek etkinliklere, geçen yıl adlarına kütüphane açılan Birgül ve Mustafa Gökçek’le birlikte dostları ve arkadaşları da katılacak. Gökçek’lerin yazın adamları arkadaşları etkinliklerde kitaplarını okuyucular için imzalarken, şairler de kendilerine en çok etkileyen şiirlerden bir demet sunacak.

Şenliğe herkesin davetli olduğunu belirten Seferihisar Belediye Başkanı Tunç Soyer, “Birgül ve Mustafa Gökçek çifti, desteklerini hiç çekmiyorlar. Buraya kazandırdıkları ve gençlerin hizmetine açtıkları 5 bin kitaplıklı kütüphaneden sonra yazar ve şair arkadaşlarını da bu sene Ürkmezlilerle buluşturuyorlar. Sağolsun. Umarız bu şenlikler geleneksel hale gelir. 24 Mayıs Perşembe günü Ürkmez Gençlik Merkezi önünde saat 15.00’da başlayacak etkinliklere herkesi bekliyoruz” dedi.

SEFERİHİSAR BELEDİYESİ ÜRKMEZ GENÇLİK MERKEZİ’NCE DÜZENLENEN, GENÇLİK ŞÖLENİ İÇİN İMZA-SÖYLEŞİ’YE KATILAN YAZAR – ŞAİRLER…

– ATİLA ER
– BİLGE ÖZTOPLU
– BUĞÇE ÇALIŞKAN
– BUKET IŞIKDOĞAN KÖSE
– FATMA ELVİN ÖZTÜRK
– FERAY ÜNAL VE ÖĞRENCİLERİ
– GAMZE GÜREL
– MUSTAFA GÖKÇEK
– NURAN BENLİ
– SERCAN GÖRDÜM
– HASİBE GEYİK
– ÜMRAN ÖZTÜRK
– YÜKSEL KURTUL

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz