Son Dakika
20 Eylül 2019 Cuma
”

TYF Kış Kupası’nda nefes kesenler ödüllerini aldı

TYF Kış Kupası Optimist sınıfında 56 kulüpten 373 sporcu, Laser sınıfında ise 19 kulüpten 148 sporcu kıyasıya bir mücadele sergilerken dereceye girenler ödüllendirildi.

28 Ocak 2018 Pazar, 23:17

Fethiye Belediyespor Yelken Şubesi ev sahipliğinde gerçekleşen TYF Kış Kupası’nın ilk haftası heyecanlı geçen yarışların ardından sona erdi. Optimist sınıfında 56 kulüpten 373 sporcu, Laser sınıfında ise 19 kulüpten 148 sporcu kıyasıya bir mücadele sergilerken dereceye girenler ödüllendirildi.

Fethiye Çalış Plajı’nda düzenlenen ödül törenine Fethiye Kaymakamı Muzaffer Şahiner, Türkiye Yelken Federasyonu Başkanı Özlem Akdurak, Fethiye Belediye Başkanı Behçet Saatcı, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürü Serkan Öçalmaz, Muğla Gençlik Hizmetleri ve Spor İl Müdürlüğü Spor Şube Müdürü Mutlu Uzun ve diğer protokol ile beraber antrenörler, sporcular ve veliler katıldı.

Optimist Genel kategorisinde A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nden MustafacanÖztuncel birinci sırayı aldı. Optimist Kızlar kategorisinde A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nden Okyanus Arıkan birinci olurken Optimist Junior kategorisinde B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi’nden Oğuz Önal ve Optimist Junior Kızlar kategorisinde Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü’nden İlayda Şen birinciliği elde etti. “2006 Yılında Doğanlar Özel Ödül”lerideMustafacanÖztuncel, Mert Aydoğan, Selina Ertekin (A.R.M Urla Yelken Gençlik ve Spor Kulübü), Kuzey Kumlalı (Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi), Nazlı Erden (Marmara Yelken Kulübü), Firdevs Yeğin’in (İskenderun Yelken Kulübü) oldu.

Laser4.7 Genel kategorisinde Turgutreis Yelken Kulübü’nden Yiğit Yalçın Çitak birinciliği elde ederken Laser 4.7 Kızlar kategorisinde Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Zeynep Tuncalı, Laser 4.7 Junior kategorisinde yine Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi’nden Derin Baytur birinci oldu.

Laser Radial Genel ve Genç kategorilerinde Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nden Yılkan Timurşah, Kadınlar kategorisinde ise Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü’nden Ayşenur Orhan birinci sırayı aldı.

Laser Standard kategorisinde Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü’nden Mustafa Çakır birincilik kürsüsüne çıkarken Genç kategorisinde ise Berkay Abay birinci oldu.

TYF Kış Kupası’nda dereceye giren sporcular şöyle:

Optimist Genel
1. MustafacanÖztuncel – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
2. Sabri Kerem Erkmen – Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Alp Namdar   – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
4. Okyanus Arıkan – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
5. Mert Aydoğan – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü

 Optimist Kız
1. Okyanus Arıkan – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü

  1. Elmas Gül Koca – İskenderun Yelken Kulübü
    3. Bilge Nur Yazıcı – Turgutreis Yelken KulübüOptimist Junior
    1. Oğuz Önal – B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
    2. Kutsal Güneş Kurnaz – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
    3. Ege Ayyıldızbayraktar – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
    4. Yusuf Karan Özgöz – Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
    5. Uğur Yıldırım – Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

    Optimist Junior Kız
    1. İlayda Şen – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
    2. Defne Ünaldı – Era Bodrum Yelken Kulübü
    3. Medine Havva Tatlıcan – Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

    2006 Yılı İçinde Doğanlar Özel Ödül Genel
    MustafacanÖztuncel – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
    Mert Aydoğan – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü
    Kuzey Kumlalı – Göztepe Spor Kulübü Yelken Şubesi

    2006 Yılı İçinde Doğanlar Özel Ödül Kız
    Nazlı Erden – Marmara Yelken Kulübü
    Firdevs Yeğin – İskenderun Yelken Kulübü
    Selina Ertekin – A.R.M Urla Yelken Gençlik Spor Kulübü

 

Laser4.7 Genel
1. Yiğit Yalçın Çitak – Turgutreis Yelken Kulübü
2. Doruk Demircan – Arkas Çeşme Yelken Gençlik Ve Spor Kulübü
3. Osman Sanlı – B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
4. Batu Özonur – B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
5. Dario Deniz Ergün – Fenerbahçe Doğuş Yelken

Laser4.7 Kız
1. Zeynep Tuncalı – Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Zülal Alev Erkan – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Deniz Dönertaş – Fenerbahçe Doğuş Yelken

 

Laser4.7Junior
1. Derin Baytur – Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi
2. Zülal Alev Erkan – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
3. Umut Eyriparmak – Turgutreis Yelken Kulübü

LaserRadial Genel
1. YılkanTimurşah – Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan – B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
3. Umut Efe Alpkoçak – Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

LaserRadial Kadın
1. Ayşenur Orhan – Tekirdağ Yelken İhtisas Kulübü
2. İlayda Veziroğlu – Fenerbahçe Doğuş Yelken
3. Buket Aslan – İçdaş Spor Kulübü

LaserRadial Genç
1. YılkanTimurşah – Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Efe Ağan – B.B. Bodrumspor Kulübü Yelken Şubesi
3. Umut Efe Alpkoçak – Karşıyaka Spor Kulübü Yelken Şubesi

LaserStandard Genel
1. Mustafa Çakır – Arkas Çeşme Yelken Gençlik ve Spor Kulübü
2. Onur Bilgen – İstanbul Yelken Kulübü
3. Berkay Abay – Ferdi

LaserStandard Genç
1. Berkay Abay – Ferdi
2. Alp Baltalı – İstanbul Yelken Kulübü
3. Barsgan Dökmeci – Fenerbahçe Doğuş Yelken

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


mersin escort

eskişehir escort

mersin escort

mersin escort

mersin escort
Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
bahis forum izmir escort izmir escort ankara escort ankara escort izmir escort ataşehir escort bayan ümraniye escort kadıköy escort hd porno izle ataköy escort bakırköy escort esenyurt escort travesti porno izle beylikdüzü escort ankara escort escort bayan ankara escort bayan sincan escort keçiören escort Ankara escort Antalya escort ankara escort pendik escort