Tunç Soyer: ” Seferihisar İçin Hep Beraber Çalışmaya, Hizmet Vermeye Devam Edeceğiz”

İzmir Büyükşehir Belediye Başkanlığı Adaylığı’nın Seferihisar’dan uzaklaşmak anlamına gelmediğini ifade ederek şunları söyledi: “Seferihisar için hep beraber çalışmaya, hizmet vermeye devam edeceğiz.”

13 Mart 2019 Çarşamba, 11:14

Millet İttifakı İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, 10 yıldır başkanlığını sürdürdüğü Seferihisar Belediyesi  personeliyle bir araya araya geldi.  Seferihisar’ın büyük bir aile olduğunu vurgulayan Soyer, Seferihisar Belediyesi personeli tarafından sevinçle karşılanmakla beraber ayrılık burukluğu da yaşandı. Başkan Adayı Tunç Soyer ise Büyükşehir adaylığının veda anlamına gelmediğini belirtti. Seferihisar için CHP’nin Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin’le omuz omuza çalışacaklarını söyleyen Soyer, “Birlikte çok şey başardık. Seferihisar için yine hep beraber çalışmayı sürdüreceğiz. Biz çok büyük bir aileyiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
hatay masaj salonu manisa masaj salonu kayseri masaj salonu samsun masaj salonu balıkesir masaj salonu maraş masaj salonu van masaj salonu aydın masaj salonu denizli masaj salonu tekirdağ masaj salonu diyarbakır masaj salonu