Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

Technopc, Arena’da

Türkiye’nin ilk yerli malı bilgisayarı Technopc’in ürünlerini Arena Bilgisayar pazarlayacak.

22 Kasım 2018 Perşembe, 23:05

Teknoloji sektöründe dev iş birliği

Bilgisayar üretiminde Türkiye’nin ilk yerli malı belgesine sahip olan, üretimin yanı sıra sektörel bazda çözümler de sunan Technopc’nin yeni distribütörü Arena oldu. 10 bini aşkın satış noktasına ve 400 tedarikçiye hizmet veren Arena ile Technopc, bu iş birliği sayesinde sektörün büyümesinde önemli rol oynayacak

Türkiye’nin bilgisayar üretiminde ilk yerli malı belgesine sahip olan üreticisi Technopc, yeni bir ortaklığa imza attı. Türkiye’nin teknoloji sağlayıcısı Arena ile Türkiye’ye yaptığı yatırım ve Ar-Ge çalışmalarıyla çözüm odaklı projeye uygun üretimin yanı sıra sektörel bazlı çözümler sunan Technopc Teknoloji A.Ş. güçlerini birleştirdi. Arena’nın, Technopc’nin yeni distribütörü olmasıyla birlikte iki şirket sektörün büyümesi ve gelişmesinde önemli rol üstlenecek.

Katma değerli projeler geliştirilecek

1991 yılında kurulan, 10 bini aşkın satış noktasına ve 400 tedarikçiye hizmet veren Arena, bu anlaşma ile Technopc’nin uzman olduğu ürün grupları ile kendine yeni pazarlar yaratmasını sağlayacak. Technopc, bu iş birliği sayesinde daha fazla kuruma üretim ve Ar-Ge yapısını güçlendirme imkanı vermeyi hedefliyor. Teknoloji sektöründeki bu büyük iş birliği ile tüm Türkiye’de güçlü iş ortaklıkları ve servis organizasyonuyla katma değerli projeler geliştirilecek.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri