Survivor Gizem’in yeni hedefi

Mag dergisine özel açıklamalar yaptı…

15 Eylül 2018 Cumartesi, 17:06

Gizem Kerimoğlu: “Sporcu ve Survivor Gizem ile beraber insanların akıllarında oyuncu ve model olarak da kalmak istiyorum.” “Benim için olmazsa olmaz en başta yetenek, sonrasında ise disiplin ve çalışmak.”

Serenay Sarıkaya’ya olan benzerliğiyle dikkatleri üzerine toplayan Survivor’ın çarpıcı yarışmacılarından Gizem Kerimoğlu, MAG Eylül sayısına özel açıklamalarda bulundu.“Beni herkes sporcu kişiliğim ve Survivor yarışmasıyla tanıyor” ifadelerini kullanan Kerimoğlu, Serenat Sarıkaya’ya olan benzerliği hakkında ise şunları söyledi: “Serenay Sarıkaya gibi kariyerinde başarılı ve güzel bir kadına benzetilmenin nasıl bir dezavantajı olabilir ki? Bu durum beni, hedeflediğim kariyerimde başarılı olmak için daha da çok motive ediyor. Bu da hayatıma kattığı bir avantaj diyebilirim.”

Ünlü oyuncu Leyla Lydia Tuğutlu’nun kapak yıldızı olduğu MAG Eylül sayısı, birbirinden başarılı ismi konuk ettiği sayfaları ve dopdolu içeriği ule mag dergi, Turkcell Dergilik, Google Play, Apple Store ve seçkin kitapçılarda sizlerle buluşuyor. 

Gizem Kerimoğlu kimdir?

Bulgaristan’dan göçmüş bir ailenin çocuğu olan Gizem Kerimoğlu, 30 Ekim 1988’de İstanbul Fatih’de doğdu. Ailesinin ilk çocuğu olan Gizem Kerimoğlu’nun bir erkek kardeşi var. İlköğretim ve lise eğitimini İstanbul’da almış ve 2005 yılında İstanbul Semiha Şakir Lisesi’nden mezun olmuştur. 2006 yılında giriş yaptığı Kocaeli Üniversitesi Spor Akademisi’ne kadar İstanbul’da yaşamaya devam etmiştir. Üniversite eğitimine devam ederken İngilizce eğitimi almak için 1 yıllığına Londra’ya taşınmıştır.

Spor Akademisi tercihinden de tahmin edeceğiniz gibi tam bir spor aşığı olan Gizem Kerimoğlu, 2003 yılından beri birçok spor dalıyla profesyonel veya yarı amatör olarak uğraşmıştır.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz