Son Dakika
21 Nisan 2019 Pazar

Şirketlere yeni bir danışman geldi

İzmir’de kurumsal iletişime yeni soluk geldi. Comunico hizmet üretmeye başladı.

12 Kasım 2018 Pazartesi, 23:05

 “Şirketinizin potansiyelini birlikte keşfedelim…” sloganıyla Eylül ayında kurulan Comunico İletişim Danışmanlığı, İzmir başta olmak üzere tüm Ege Bölgesi’ne iletişim alanında yeni bir soluk getirmeyi hedefliyor ve “itibarınızı koruyupn.

 Türkiye’nin köklü stratejik iletişim ve halkla ilişkiler kuruluşları genellikle İstanbul ve Ankara’da bulunuyor. İzmir’deki bu açığı kapatmayı hedefleyen Comunico, müşterilerine kurumsal iletişim, kurumsal marka yönetimi, şirket içi iletişim, itibar yönetimi, kriz yönetimi, lider iletişimi, sosyal sorumluluk projeleri, performans karnesi ve etkin toplantı yönetimi alanlarında danışmanlık hizmeti sunuyor. Kurumların marka itibarlarını yükseltmek için müşterilerinin kurumsal iletişim departmanı gibi çalışan Comunico, kurumun kimliğine ve iş hedeflerine uygun stratejik iletişim planları hazırlıyor ve hayata geçiriyor.

Kurumsal iletişim, küçük işletmeler için de önemli

Kurumsal iletişim ve itibar yönetimi, tıpkı büyük şirketler gibi küçük ve orta ölçekli işletmelerin de uzun vadeli başarı için odaklanması gereken önemli konulardan biri. Büyük iletişim ajanslarının profesyonel hizmet kalitesini butik bir anlayışla harmanlayarak müşterilerine çok uygun koşullarla sunan Comunico, özellikle aile şirketlerini, girişimcileri, yurtdışında markalaşarak rekabet avantajı sağlamak isteyen yerel üreticileri ve profesyonel kurumları hedefliyor.

Deneyimli ekibiyle, günümüzün zorlu ekonomik koşullarında ayakta kalmaya çalışan işletmelere somut, sonuçları ölçülebilir çözümler sunan Comunico, bunu yaparken, müşterilerinin kaynaklarının en etkin biçimde kullanması prensibiyle hareket ediyor.

Küçük ve orta ölçekli işletmelerin Türkiye ekonomisini belkemiğini oluşturduğunu belirten Comunico İletişim Danışmanlığı Yetkilisi İlke Gülseren, “Ekonomik çalkantıların yaşandığı günümüz Türkiye’sinde, firmaların sağlıklı büyüme için kurumsal markalaşmaya özellikle önem vermeleri gerekiyor. Biz, müşterilerimizin bu yolda doğru adımlar atmaları ve bunu yaparken kaynaklarını enekonomik şekilde kullanmaları için onlarla birlikte detaylı çalışmalar yürütüyoruz. Tehditlerin yeni fırsatlar doğurduğunu, gecenin en karanlık vaktinin gün doğumuna en yakın zaman olduğunu bilerek, kurumsal iş dünyasında edindiğimiz tecrübelerimizi danışanlarımızla paylaşıyoruz.” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz