Son Dakika
21 Temmuz 2019 Pazar

Şehitler İçin Anlamlı Yarış

İMOK Mahalli Tırmanma Yarışı’nda İzmir Şehit Aileleri Derneği’ne destek vermek için yarışı en iyi zamanda tamamlayan pilota İzmir Şehit Aileleri Özel Kupası verilecek.

20 Nisan 2019 Cumartesi, 17:05

Yarın düzenlenecek İMOK Mahalli Tırmanma Yarışı’nda İzmir Şehit Aileleri Derneği’ne destek vermek için yarışı en iyi zamanda tamamlayan pilota İzmir Şehit Aileleri Özel Kupası verilecek.  İzmir’in yanı sıra İstanbul, Bursa gibi şehirlerden de 27 aracın katılacağı yarış Bornova Garnizon Şehitliği’nden Kayadibi Mahallesi’ne çıkan 5.2 kilometrelik asfalt parkurda düzenlenecek.  Bornova Garnizon Şehitliği’nde pazar günü saat 12.00’de şehit yakınlarının da katılımıyla anma ve saygı töreniyle açılacak organizasyonda 12.30’da ise İMOK Mahalli Tırmanma Yarışı’nın startı verilecek.

İMOK Başkanı Erkan Yanıkoğlu, “İzmir Şehit Aileleri Derneği’ne manevi destek vermek için anlamlı bir yarış düzenledik. Hem şehitlerimizi anacağız hem de heyecan dolu anlara tanık olacağız. Tüm otomobil sporları tutkunlarını yarışlarımıza davet ediyoruz” diye konuştu.

KAYNAK: Hürriyet 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz