Son Dakika
15 Kasım 2019 Cuma
”

Seferihisar’dan Başlayan Hikaye Türkiye’yi Değiştirecek

CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer, Seferihisarlılarla buluştu. Düzenlenen programa CHP Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin, CHP İzmir Milletvekili Ednan Arslan ve parti yöneticileri katıldı.

12 Şubat 2019 Salı, 10:09

CHP’nin aday tanıtım toplantısından dönen CHP İzmir Büyükşehir Belediye Başkan Adayı Tunç Soyer programda yaptığı konuşmada, Seferihisar’a Büyükşehir’den daha çok hizmet edeceklerini söyledi.Seferihisar’da görev yaptığı süre boyunca ilçe başkanlığı yapan İsmail Yetişkin ile çok uyumlu çalıştıklarını belirten Soyer, “ Seferihisar’dan başlayan bu hikaye, İzmir’e yayılacak ve oradan da Türkiye’yi değiştirecek”dedi.

 Tunç Soyer, seçime 50 günden az bir süre kaldığını vurgularken, Çok çalışmamız gerekiyor. Boş geçirecek vaktimiz yok. Hedefler, idealler, hayaller bu kadar büyükse çok emek vermek zorundayız. Eğer çok çalışırsak bunların mümkün olacağını biliyoruz. Çünkü Atalarımıza ve çocuklarımıza borcumuz var. 1 Nisan sabahı bayram olmalı ve 1 Nisan’dan itibaren yepyeni bir ufka yelken açmalıyız. Çünkü bu memleket çok daha iyisini hak ediyor” dedi.

CHP Seferihisar Belediye Başkan Adayı İsmail Yetişkin ise yaptığı konuşmada, Tunç Soyer’i Büyükşehir’e taşımanın onurunu yaşadığı belirtirken, “O Seferihisar’ın gururu. Aday olduğum koltuğun ağırlığını biliyorum. Yerine aday olduğum kişi Büyükşehir adayı. Bu ağırlığı sonuna kadar taşımaya hazırım. Ortak akıl, ortak fikirle bu memleketi yönetmeye talibiz ve hazırız. Umuyorum ki 1 Nisan sabahı İzmir’in ve Seferihisar’ın dağlarında çiçekler açacak. Seferihisar’ı gökkuşağının renkleriyle boyamaya hazır mısınız? Kazanacağız, kazanacağız, kazanacağız” diyerek sözlerini tamamladı.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz