Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Buca’da Gençler İktidara Yürüyor

Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca Belediye Başkan Adayı Suat Nezir, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor. Cumhuriyet Halk Partisi (CHP) Buca Belediye Başkan Adayı Suat Nezir, seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdürüyor.

16 Şubat 2019 Cumartesi, 10:58

Seçim çalışmalarını hız kesmeden sürdüren CHP’nin Buca Belediyesi Başkan Adayı Suat Nezir, Çamlıkule, Yıldız, Kuruçeşme ve Kozağaçlı gençlerin sevgi seliyle karşılandı. İlk durağı Çamlıkule’de buluşup sohbet ettiği yüzlerce gencin katılımıyla Kozağaç’a kadar yürüyen Suat Nezir’e yol boyunca vatandaşlar da büyük destek verdi. “Gençliğin olduğu yerde umut vardır, heyecan vardır, gelecek vardır. Hep birlikte Buca’yı geleceğe taşıyacağız” diyen Nezir, “Burada bu kadar gencin benim için toplanması coşkuma coşku kattı, Bu kadar genç bir arada ve baktığımda herkesin gözü parlıyor, bu baharda açılacak çiçeklerin rengi bana göre” dedi.

“Gençler artık yoksulluğa, yolsuzluğa, işsizliğe yeter dedi”

“Bu gece  gençlerin iktidara yürüyüşünün ayak sesleri yankılandı Buca’da. Duysun bunu herkes” diyen Nezir, gençlerin artık yoksulluğa, yolsuzluğa, işsizliğe yeter dediğini vurguladı. Gençlerin kendisine sahip çıktığını dile getiren Nezir, . İşin en güzel yanı sokaklarında kısa şortla dolaştığım mahallelerde, bağlarından üzüm kopardığım Buca’da Belediye Başkan adayı olmak, kendi topraklarım için hizmet edebileceğimi bilmek… Bizler 500 kişilik bir aile olmuşuz ve hep kardeşçe yaşamışız. Biz bu yüzden birleştiren güç diyoruz sloganımızda. Bunu öylesine söylemiyoruz. Çamlıkule’den gençlerle birleşe birleşe geldik, Kozağaç’ta hep beraber buluştuk. Meşaleleri yaktık, buradan İzmir’e oradan Türkiye’ye gideceğiz. Bu yerelden iktidarın sesi… Artık bu ayak seslerini, bu yürüyüşükimse durduramayacak, CHP’nin iktidarını kimse engelleyemeyecek.90 yıllık Cumhuriyet kazanımlarını sata sata bir şey bırakmadılar. Ülkede kasa tıkır, kasa boş. Kahveci Ali Abi, Kasap Hüseyin amca evine ekmek götüremez halde. Ülkenin dayanacak gücü kalmadı, bıçak kemikte. Biz buna yerelde yürüttüğümüz çalışmalarla dur diyeceğiz. Birlikte karar alıp yapacağımız projelerle tüm Türkiye’ye CHP’li bir belediyenin nasıl sosyal belediyecilik anlayışı ile yönetildiğini göstereceğiz” dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri