Son Dakika
18 Haziran 2019 Salı

Sıcaklık 40 derece

28 Ağustos 2013 Çarşamba, 09:11

Hava sıcaklıklarının tavan yaptığı şu günlerde bunalanlar kendini sayfiye yerlerine attı. Serinlik aramak için Antalya ve alanyaya gelen tatilciler, soluğu denizde ve su parklarında aldı.
Hissedilen hava sıcaklığının 40 dereceyi bulduğu Antalya’da nem ise yüzde 60’ı gösterdi. Hava sıcaklığının 35, deniz suyu sıcaklığının 29 derece ölçüldüğü Alanya’da Damlataş, Kleopatra ve Keykubat plajlarında renkli görüntüler oluştu. Sahilleri dolduran tatilciler, sıcak hava ve güneşin tadını çıkardı. Bazı yerli ve yabancı turistler denize girip serinlerken, bazıları da şezlongda ve kumsalda güneşlenmeyi tercih etti.

Tatilcilerden bazıları plajda kitap ve gazete okurken küçük çocuklar ise deniz kıyısında aileleri ile birlikte eğlenip yüzme öğrendi. Bazı tatilciler ise manzara eşliğinde birbirlerinin fotoğrafını çekti. Kıyıda yüzmek istemeyenler, ilginç görüntülere sahip teknelerle mavi tura çıkıp eğlenirken bir taraftan Alanya Kalesi ve tersane manzarası eşliğinde yüzmeyi tercih etti. Süleyman EKİN- Özgür YILMAZ/ANTALYA, (DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri