Son Dakika
21 Ocak 2019 Pazartesi

Şampiyonlar Ligi’nde Kuralar Çekildi

Unesco şehirleri arasında yapılan tura katılan bisikletçilerin ödedikleri katılım ücretleriyle alınan fidanlar her yıl gittikçe çoğalıyor.

11 Aralık 2018 Salı, 17:22
Unesco şehirleri arasında yapılan tura katılan bisikletçilerin ödedikleri katılım ücretleriyle alınan fidanlar her yıl gittikçe çoğalıyor.

Şampiyonlar Ligi’nde Kuralar Çekildi

Avrupa’nın Kulüpler bazında en büyük turnuvası olan UEFA Avrupa Ligi’nde kura çekimleri bugün İsviçre’nin Nyon kentinde yapıldı. Kuralarda dev ekiplerin arasındaki bazı eşleşmeler özel olarak dikkat çekti. Futbolseverleri birbirinden zevkli sekiz eşleşmenin beklediğini söylemek şimdiden mümkün.

Turnuvanın son 5 yılında 4 kez şampiyonluğa ulaşan fakat bu yıl geçen seneki görüntüsünden uzak bir görüntü sergileyen ve Ronaldo’yu kaybeden Real Madrid’in rakibi, eski günlerine dönmek isteyen Hollanda devi AFC Ajax oldu.

Bu eşleşme haricinde en çok dikkat çeken maç ise, Jürgen Klopp ile muhteşem bir form yakalayan Liverpool ile bu yıl, önceki yıllarına göre zayıf bir tablo çizen Bayern Münih arasındaki eşleşme oldu. Savunmadaki müthiş becerisiyle ünlü Atletico Madrid ile bu sene Ronaldo’yu da transfer ederek şampiyonlukta çok iddialı konuma gelen, defalarca kaybettikleri finali artık kazanmak isteyen Juventus eşleşmesi de dikkat çeken eşleşmelerden birisi oldu.

Şampiyonlar Ligi’nde son 16 turunda ilk maçlar 12-13 Şubat ile 19-20 Şubat 2019 tarihlerinde, rövanşlar ise 5-6 Mart ile 12-13 Mart 2019 tarihinde oynanacak.

ŞAMPİYONLAR LİGİ SON 16 TURU EŞLEŞMELERİ…

Şampiyonlar Ligi’ndeki tüm eşleşmeler şu şekilde gerçekleşti.

Schalke 04 – Manchester City

Atletico Madrid – Juventus

Manchester United – PSG

Tottenham – Borussia Dortmund

Lyon – Barcelona

Roma – Porto

Ajax – Real Madrid

Liverpool – Bayern Munih

Şampiyonlar Ligi Heyecanı Dorukta

Şampiyonlar Ligi’nde birbirinden zevkli karşılaşmalar futbolseverleri beklerken, bu maçlara bahis oynayıp heyecanını artırmak isteyen sporseverler LIDYABET11.COM adresine giderek, bu dileklerini kolayca gerçekleştirebilirler. Juventus-Atletico Madrid, Manchester United-Paris Saint Germain, Liverpool-Bayern Münih eşleşmeleri, futbolseverlerin gözlerinin pasını silmeye aday maçlar arasında gözüküyor.

Ligde istediği gibi gidemeyen Real Madrid, Şampiyonlar Ligi’nde bir kez daha mutlu sona ulaşacak mı? Klopp Liverpool ile bu kez kazanabilecek mi?Guardiola,  Şampiyonlar Ligi’nde Barcelona’dan sonraki kötü performansına dur diyebilecek mi?

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir