Son Dakika
21 Temmuz 2018 Cumartesi

Şampiyon Adem Kılıççı, canlı yayında Turabi için ne dedi?

Karşısındakinin açığını bulup çok çabuk sinirlendirebiliyor?

03 Temmuz 2018 Salı, 10:56
Şampiyon Adem Kılıççı, canlı yayında Turabi için ne dedi?

Survivor Panorama Programına katılan, Survivor 2018’de şampiyon olan Adem Kılıççı ile Turabi Çamkıran arasında sık sık kavga çıkmış ve seyircilerin en çok merak ettiği konulardan birine dönüşmüştü. Gerilim yaşadığı Turabi Çamkıran hakkında konuşan Adem, “Turabi, karşısındaki insanın açığını bulup sinirlendirebilecek biri. Ona bunu söyledim ‘Evet hata bende. Sen bana iyi dayandın’ dedi. Son zamanlarda biz işi şakaya vurmuştuk” dedi.

ADEM: HİLMİ ŞAMPİYON OLUR DÜŞÜNCESİNDEYDİM

Survivor 2018’in şampiyon ismi Adem Kılıççı, daha önce 2013’te şampiyon olan Hilmi Cem İntepe’nin bu yılki yarışmalarda da şampiyon olacağını düşündüğünü söyledi: ”Hilmi’nin şampiyon olma olasılığının çok yüksek olduğunu düşünüyordum. Başta tereddütlerim vardı. Yarışı bırakmak istemedim. Sonlara doğru çok değişti. Bir ara Turabi ile finale çıkarız gibi geldi. Sonra sakatlandı. İnanılmaz üzüldüm. Sonra şansının azaldığını hissettim.”

Adem sözlerine şöyle devam etti: “Nagihan eğer Kıbrıs’a gelirse şansının yüksek olduğunu düşünüyordum. Anıl ile de Kıbrıs’a kalacağımı düşündüm. Nagihan’ın üstün performansı halkımız tarafından takdir edildi. Hilmi elenince tedirgin oldum.”

ŞAMPİYON OLUNCA NELER HİSSETTİ?

Adem Kılıççı,  şampiyon olduğu açıklanınca hislerini şöyle anlattı: “Klişe bir söz söylemek istemiyorum. ‘Anlatılmaz yaşanır’ diyemem. O anı sancılı bir şekilde yaşıyorsunuz, git geller yaşıyorsunuz. Kendimi; elim, kolum ayaklarım bağlı kurtulmaya çalışıyorum ama bir türlü kurtulamıyorum gibi hissediyordum. Benim ellerimi açmak için de uğraşan birileri varmış gibi, dışarıdaki insanlar beni kurtaracaklar gibi hissediyordum.”

“O karar açıklanınca birden bire ellerim açılacak ve özgürlüğüme kavuşacakmışım gibi bir hisse kapıldım. Korku da yaşadım. Nagihan çok güçlü rakipleri eledi. Ben de kendim değerlendirdiğimde üstün görmüyordum. Hem korku hem stres hem belirsizlik ve kurtulma isteği var. Çok değişik bir duyguydu”.(KAYNAK:Posta Gazetesi)

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir