Son Dakika
22 Kasım 2019 Cuma
”

Rüzgar Tüm Türkiye’yi Saracak

15 Mart 2019 Cuma, 11:57

Seçimlere yoğun bir tempoda hazırlanan Cumhuriyet Halk Partisi’nin,  Karabağlar seçim ofisleri ardı ardına açılıyor. Reis Mahallesi’nde 17’nci seçim ofisinin açılışı büyük bir coşkuya sahne oldu. Açılışa CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız’ın yaptığı seçim ofisine,  CHP il ve ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları, sivil toplum kuruluş temsilcileri, muhtarlar, muhtar adayları ile partiye gönül vermiş  çok sayıda vatandaş katıldı.

‘Baharın Coşkusunu Hissetmeye Başlıyoruz’

Başkan Selvitopu, “Karabağlar’da yavaş yavaş baharın coşkusunu hissetmeye başlıyoruz. 31 Mart’ta İzmir’den esen rüzgar, bütün Türkiye’yi saracak. Sizler de sandıklarda bunun gereğini yapacaksınız. Bundan hiç şüphemiz yok.” dedi.

Ayakları yere basan projelerle geliyoruz

Karabağlar Belediyesi’nin Karabağlar’ı geliştirecek tüm projeleri ile hazır olduğunu belirten Selvitopu, “Öyle hayali projelerle değil. Bizim projelerin nerede olduğunu biz biliyoruz. Hepsinin yeri hazır, hayali hiçbir şey yok. Ayakları yere basan projelerle biz bu işleri gerçekleştireceğiz. Karabağlar halkı belediye başkanını biliyor, belediyesini iyi biliyor.” diye konuştu.

‘Halkın Beş Kuruşunun Hesabını Yapıyoruz’

Halkın 5 kuruşunun bile hesabını yaptıklarını hatırlatan Başkan Selvitopu, açık, şeffaf ve katılımcı anlayışla işlerini gerçekleştirdiklerini, gelecekte de Karabağlar’ı bu anlayışla yöneteceklerini sözlerine ekledi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz