Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

POLİSE, SEÇİM ÖNCESİ VERİLEN SÖZLER NEREDE?

Sayın yetkililer, yeni bir düzen içerisinde başladığınız görevleriniz hayırlı olsun, olsun da , verdiğiniz sözler de tutulsun ki, söylediklerinizin, sadece oy alma amaçlı vaadler olduğu fikri düşmesin akıllara, değil mi?

23 Temmuz 2018 Pazartesi, 23:45

Canözüm, babam biraz rahatsız, o yüzden kafamı toplayıp da yazamıyorum. Yazamıyorum diye daha huzursuz oluyorum. Hani yapmanız gereken temel görevler vardır, yapamayınca huzursuzluk duyarsınız , benim poliscanlarıma yönelik yazılarım da bu raddeye geldi. Yazmazsam huzursuz oluyorum. Sanki onların elinden tutmuyor gibi hissediyorum kendimi.

Bu sefer uzun uzadıya yazıp, o’na, bu’na çatmayacağım. Yine sağ gösterip, sol vurdunuz demeyeceğim. Söz, namustur diye hatırlatma yapmayacağım.

Sadece sakin, sakin sormak istiyorum.

HANİ SEÇİM VAADİ OLARAK BİR 3600 SÖZÜNÜZ VARDI, NE OLDU?

Görünüşe göre YİNE sadece seçim vaadi olarak kaldı.

HANİ, POLİS İNTİHARLARI İÇİN GEREKEN YAPILACAKTI, NE OLDU?

Poliscanlar hala, intihar ediyor haberiniz var mı?

GÖREV SAATLERİ DÜZENE GİRECEKTİ, NE OLDU?

Maçlarda, özel güvenlik yerine polis görev alacakmış, bu mu sizin çözüm anlayışınız?

HİÇ KİMSE, DURUMUNDAN ŞİKAYET ETMEYECEKTİ, NE OLDU?

Evet haklısınız!! artık hiç kimse durumundan şikayet EDEMİYOR, çünkü durumlarının daha kötü olacağını bildiklerinden sineye çekiyorlar sorunları.

AÇIĞA ALINMIŞ, AMA SUÇU İSPATLANMAYANLARIN DURUMU EN KISA ZAMANDA ÇÖZÜM BULACAKTI, NE OLDU?

Suçu ispatlanmayan emniyet görevlisi neden hala açıkta bekletilir, bu insanların hayatı nasıl etkilenir haberiniz var mı?

Sayın yetkililer, yeni bir düzen içerisinde başladığınız görevleriniz hayırlı olsun, olsun da , verdiğiniz sözler de tutulsun ki, söylediklerinizin, sadece oy alma amaçlı vaadler olduğu fikri düşmesin akıllara, değil mi?

CAN GAZİLERİMİ, YÜREK YANGINIM ŞEHİTLERİMİ SEVGİ, SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUM.

www.haberhurriyeti.com / BEYHAN BİÇKİN KOZANOĞLU

2 Yorum

  1. TAHİR

    25 Temmuz 2018 at 14:27

    1997 yılında polislik mesleğinde iken 4 yıl üniversiteyi bitirdim.2018 yılı temmuz 20 de emeklilik işlemlerim sonuçlandı ve ilişik kestim.halen maaş ve toplu para sgk dan çıkmadı.3600 verilirse tazminat farkı benim durumumda olanlara verilecekmi.verilmez diyorlar ama sormak istedim.5 günlük emekliyim şu an.

  2. Beyhan Bickin

    26 Temmuz 2018 at 13:38

    Hayırlı olsun emekliliğiniz. 3600 verilse bile geriye dönük tazminat farklarını ödemek bütçeye artı yük getirir ki bu durumda vereceklerine ihtimal vermiyorum. Ama yine diyorum inşallah ben yanılırım ve hakkınızı verirler.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri