Son Dakika
27 Haziran 2019 Perşembe

Park yeri kavgası: 11 yaralı

21 Ağustos 2013 Çarşamba, 15:44

BURSA’da iki oto kiralama şirketi sahiplerinin park yeri tartışması kavgaya dönüştü. Birbirlerine sopa ve sandalyelerle saldıran iki grup arasında çıkan kavgada 11 kişi yaralandı. Polis olayları biber gazı kullanarak önleyebildi.

www.haberhurriyeti.com / 3. SAYFA
Merkez Osmangazi ilçesi Çarşamba Mahallesi Darmstad Caddesi’nda yan yana bulunan Huzur ve Miraç adlı oto kiralama şirketlerinin sahipleri, bugün öğle saatlerinde araçlarının park yeri konusunda tartıştı. Kısa sürede kavgaya dönüşen olaya, her iki işyerinin çalışanları da katıldı. Sopa ve sandalyelerin kullanıldığı kavgada, iki işyerinin camları kırıldı.

Polisin ancak biber gazı kullanarak bastırdığı kavgada Huzur Rentecar’dan Ozan Taşdemir, Ahmet Taşdemir, Cemil Taşdemir, Abdurrahman Taşdemir, Ferit Türkoğlu, Nimet Türkoğlu; Miraç Oto Rentecar’dan ise  Remzi Gedik, Mustafa Gedik, Yakup Şimşek, Ömer Şimşek, İsmail Şimşek yaralandılar. Yaralılar kavganın devam etmemesi için ambulanslarla Uludağ Üniversitesi Tıp Fakültesi, Muradiye Devlet Hastanesi, Çekirge Devlet Hastanesi ve Şevket Yılmaz Eğitim ve Araştırma Hastanelerine kaldırılarak tedavi altına alındılar.

Polis,yaralılardan Nimet Türkoğlu’nun üzerinde ruhsatsız 1 tabanca ve silaha ait 8 mermi ele geçirdi.

Olayla ilgili soruşturmaya Bursa Cumhuriyet Savcılığı’nca başlandı. – Hüseyin TÜCCAR/BURSA, (DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri