Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Özcan Durmaz Can Dostlarına Söz Verdi

CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı Özcan Durmaz; HAYTAP İzmir temsilcileri Av. Senem Demirel Acar, Esin Önder, HAYTAP Eğitim Sorumlusu Meral Örüç, İzmir İl eski Başkan Yardımcısı Banu Özdemir ve HAYTAP Aliağa Gönüllüleri ile bir araya gelerek sokak hayvanları için gerçekleştireceği projeleri anlattı.

16 Mart 2019 Cumartesi, 12:06

HAYTAP’ın ‘Söz Veriyorum’ protokolünü imzalayan CHP Aliağa Belediye Başkan Adayı  Özcan Durmaz,  hiçbir canı ayırmadan Aliağa’da her canlının huzur ve mutluluk içinde yaşaması için çalışacağına söz verdi. Toplantıda HAYTAP’ın ‘Söz Veriyorum’ protokolünüde imzalayan Durmaz’a protokolü imzalarken JackRussell cinsi Bella isimli köpek de eşlik etti.

‘Aliağa’yı emeğin, sevginin, şefkatin ve barışın başkenti yapacağız’

Protokole büyük bir mutlulukla imza attığını ifade eden Özcan Durmaz,  “Bizler Aliağa’yı emeğin yanında sevginin, şefkatin ve barışın da başkenti yapmak üzere yola çıkıyoruz. İlk günden bu yana hep söylediğimiz gibi, önceliğimiz daima dezavantajlı kesimlerden yana olacak. Can dostlarımız da bu kesimlere dahildir. Onlar için, doğal ortamda ve sağlıklı bir biçimde yaşamlarını sürdürebilmelerine olanak verecek projelerimizi paylaştık. Bunun ötesinde, göreve geldikten sonra tüm hayvan dostu hemşerilerimizle birlikte hareket ederek yapılması gereken daha başka ne varsa hepsini gerçekleştireceğiz.” diye konuştu.

Türkiye’ye Örnek Olacak Bir Proje

Haytap İzmir İl Temsilcisi Esin Önder, Durmaz’ın can dostlarına dair hazırladığı projelere hayran kaldıklarını dile getirerek, Toplama kamplarına dönen barınak anlayışı yerine, sahipsiz sokak hayvanlarına özel tam teçhizatlı doğal yaşam parkı projesi var 50 dönümlük bir araziye kuracağı. Bu Türkiye’ye örnek olacak önemli bir projedir. Mobil Veteriner Kliniği projesi ile de kent merkezinden köylere kadar can veterinerlik hizmeti verileceğini işittik. İş birliği çerçevesinde birlikte çalışacak, bizler de bu örnek projelere destek olacağız. Minik sözcümüz Bella’nın şahitliğinde ‘Söz Veriyorum’ protokolümüzü imzaladık. Hayvan Hakları Federasyonu ailesi olarak kendisine bu verimli görüşme için teşekkür ediyor, seçim sürecinde başarılar diliyoruz” dedi.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri