Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Öykü Arin İçin Masallar Sergisi

Türkiye ve yurtdışında başlatılan “Öykü Arin’e Umut Ol” kampanyası kapsamında Fotoğrafı Sanatı Derneği (İFOD) “Masallar” konulu bir sergi açacak.

20 Mart 2019 Çarşamba, 10:13

Kasım ayında Juvenil Miyelomonositik Lösemi (JMML) teşhisi konulan 4 yaşındaki İzmirli Öykü Arin henüz kendine uygun donör bulamadı.  “Öykü Arin’e Umut Ol” kampanyası kapsamında da Fotoğraf Sanatları Derneği (İFOD) Büyükşehir Belediyesi ve Kızılay Ege Bölge Müdürlüğü’nden gerekli izinleri alarak bir sergi organize edecek. İFOD Işıkla Boyama Atölyesi’nin 22 fotoğraftan oluşan “Masallar” konulu sergisi 22 Mart 2019 Cuma günü saat 18.00’da başlayacak, 23 Mart Cumartesi gününü de kapsayacak.  Ayrıca aynı gün donör kaydı ve işlemleri de saat 12.00’de başayacak.  Kızılay’ın bağışları için kök hücre ekibi de iki gün boyunca saat 12.00-19.00 arası ‘Öykü Arin’e Umut Ol’ kampanyasının bir parçası olmak isteyen, belirtilen şartları taşıyan herkesi bekliyor.

Açılış: 22 Mart CumaSaat :18:00

Sergi etkinliği : 22 Mart Cuma – 23 Mart Cumartesi 11:00-19:00 saatleriarası

Bağışçı olmak isteyen bir kişi

* 18-50 yaşaralığındaolmalıdır.

* Sağlıklı bir kişi olmalıdır. (Hepatit B, Hepatit C ve Sifiliz hastalığı geçirmemiş olan, kronik hastalığı bulunmayan, kanser, HIV (AIDS) tanısı almamış olan kişiler.Kronik hastalığı olan ve bu yüzden üzenli ilaç kullanması gereken kişilerin doktor tarafından değerlendirilmesi gerekmektedir

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri