Son Dakika
24 Ağustos 2019 Cumartesi
”

OHAAAA Kİ OHAAAAA

Duruyor, duruyor, trafik polisine saldırıyor.

13 Aralık 2017 Çarşamba, 13:08

O’nun trafik polisleri ile ilgili bir sorunu var ama, hala çözemedim. Duruyor, duruyor, trafik polisine saldırıyor. …. efendi, elinde kalan son sıfatı olan, gasteci sıfatıyla, eline geçirdiği köşesinde yine bir şeyler saçmalamış. Ama bu defa sınırı fena aşmış çünkü devlete, koskoca Türkiye Cumhuriyeti devletine çemkirmiş.

Yine plaka vererek hedef göstermiş. Yine kurban olması gereken trafik polislerine çemkirmiş. Ve yine bir devlet büyüğünden babasının uşağı gibi hesap sormuş. Biliyorsunuz daha öncede Trafik Şube Müdürü’ne hesap sormuştu.

Aşağıda okuyacağınız satırları kaleme alan o gasteci,

Devlet yok.. Çünkü, yaptırım gücü polis yok. Var da halkın polisi değil onlar..

Büyüklerine yol açma polisi.. Halkın vergileriyle maaş alıyor, halkın vergileriyle alınan arabalara biniyor, halkın vergileriyle alınan benzini kullanıyorlar. Ama halkın huzuru, rahatı, sabahtan akşama onu yaşamdan bezdiren trafik içinde çıldırması onların görev konusu değil..

Onların tek görevi var. Büyükleri korumak ve onlara yol açmak?.” diyebilecek kadar çirkefleşiyor.

Bu çirkeflik yetmiyor, babasının uşağıymış gibi İstanbul Valisi’ne şu satırlarla sesleniyor:

O zaman İstanbul Valisi, sabahın onunda, o kavşağın içinde park edip şerit işgal eden, ana arterde yol tıkayan ve arabanın içinde oturup hiçbir şey yapmayan polislerin, yani plakalarını verdiğim ekip arabalarının oradaki görevlerini bana bildirir mi?.

Gazetecilikten eser yok ama terbiyesizlik had safhada.

Seviyesizlikte dibe vuran bu gasteci kendisini ne sanıyor? Ne hakla devletin polisine, böyle pervasızca suçlamalarda bulunarak hedef haline getiriyor? Ne hakla halkın polisi olmadığını yazabiliyor? Ne hakla saygı sınırlarını aşarak devletin valisinden bildiri bekliyor? Bu nasıl bir kalemdir ki, ucundan çamur damlıyor ve devletten bu çamur damlayan kaleme tepki gelmiyor.

Ve ben son olarak diyorum ki:

EĞER EMNİYET GENEL MÜDÜRLÜĞÜ VE CUMHURİYET SAVCILARI BU YAZI HAKKINDA İŞLEM YAPMAZSA YAZIKLAR OLSUN.

CAN GAZİLERİMİ, YÜREK YANGINIM ŞEHİTLERİMİ SEVGİ SAYGI VE MİNNETLE ANIYORUM.

www.haberhurriyeti.com / BEYHAN BİÇKİN

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz