Son Dakika
27 Haziran 2019 Perşembe

Özgür Mikrofon Söyleşileri

27 Ağustos 2013 Salı, 09:14

29 Ağustos – 8 Eylül 2013 tarihlerinde 82’nci kez organize edilecek İzmir Enternasyonal Fuarı birbirinden değerli konukları ağırlayacak.

www.haberhurriyeti.com / YAŞAM
Fuar kapsamında Kültüpark içinde yer alan İzmir Sanat Merkezi’nin bahçesinde ‘Özgür Mikrofon Söyleşileri’ düzenlenecek. Söyleşilerde sanat ve medya dünyasının ünlü isimleri sevenleriyle buluşacak. Etkinlik 30 Ağustos – 7 Eylül 2013 tarihleri arasında saat 19.30’da ücretsiz olarak gerçekleştirilecek.

Söyleşinin ilk konuğu 30 Ağustos Cuma günü “Zafer Bayramını Kutlayacak Yüzümüz Var Mı?” konusuyla Gazeteci Yazar Yazgülü Aldoğan olacak.

Etkinlik 31 Ağustos Cumartesi günü Fox Tv Program Yapımcısı Fatih Portakal’ın  “Medya Ne Kadar Özgür ?” söyleşisi ile devam edecek.

1 Eylül Pazar günü Halk TV Genel Yayın Yönetmeni Hakan Aygün “Gezi Medyada Neleri Değiştirdi” ile yer alacak.

2 Eylül Pazartesi günü konukları ise Organ Nakli Bilinçlendirme Platformu Bşk. Prof. Dr. Yalçın Polat, Sunucu Murat Başoğlu, Oyuncu Selda Alkor ve Oyuncu Zeynep Beşerler fuar ziyaretçisiyle buluşacak.

Özgür Mikrofon Söyleşileri, 3 Eylül Salı günü “Yeni Türkiye Siyasetinin Kodları söyleşisi ile Radikal Gazetesi Yazarı Koray Çalışkan’ı ağırlayacak.

6 Eylül Cuma Sümerolog, Yazar Muazzez İlmiye Çığ “Cumhuriyetimiz”,  söyleşisi ile 82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı’nda olacak.

Söyleşi, 7 Eylül Cumartesi günü CNN Türk Program Yapımcısı, Yazar Enver Aysever “Hayata Dair Aykırı Sorular” söyleşisi ile sona erecek.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri