Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

Nihat Zeybekçi: “Birlikte Çözeceğiz”

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Zeybekçi, İzmir Mardinliler Federasyonu’nda yaptığı konuşmada, İzmir hikâyesini yazmak için yola çıktıklarını, birliktelikle daha güçlü bir kent oluşturmak istediklerini söyledi.

09 Şubat 2019 Cumartesi, 10:18

AK Parti Büyükşehir Belediye Başkanı Nihat Zeybekci, projelerini açıklayarak millete söz verdiğini  1 Nisan itibariyle İzmir’de seferberlik başlatacaklarını söyledi.  Zeybekçi, “Mardin bütün dinlerin, medeniyetlerin, kültürlerin buluştuğu bir şehirdir” dedi. 21. yüzyıla hazırlanması için değişimin şart olduğunu ifade eden Zeybekci, “Bu kent hepimizin İzmir’i. Sorunlar da hepimizin sorunu. Bunları birlikte çözeceğiz. İzmir sevdasıyla, davasıyla projelerimizi hazırladık ve dün paylaştık. İzmir’e, İzmirli’ye bir söz verdik, 1 Nisan itibariyle bu sözümüzü yerine getirmek için İzmir’de seferberlik başlatacağız” dedi.

İzmir’in şehirler yarışında geri kaldığını, kanalizasyon değil fosseptik sorunuyla uğraştığını, altyapıda büyük eksikliklerin bulunduğunu, çöplerin dağlara atılarak vahşi şekilde depolandığını aktaran Zeybekci, dernek üyelerinden oylarını partiye değil İzmir’e, kendilerine, çocuklarının geleceğine vermelerini istedi. Zeybekci’ye hemşeri beratı verildi.

KAYNAK: Milliyet

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz