Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Nazmi Yılmaz: “Kazanan Esnafımız Olacak”

Cumhur İttifakı Gaziemir Belediye Başkan adayı Nazmi Yılmaz, her ziyaretinde görüş alışverişinde bulunuyor. Esnafın geleceğe güvenle bakması gerektiğine vurgu yapan Yılmaz, Esnafın toplumun nüvesi olduğunu ifade ediyor ve onlara yönelik projelerini anlatıyor.

30 Mart 2019 Cumartesi, 10:24

Gaziemir esnafının işini ve aşını büyütmekte kararlı olduklarını vurgulayan Cumhur İttifakı Belediye Başkan adayı Nazmi Yılmaz, Fuar İzmir katılımcısı ve ziyaretçisine Gaziemir esnafının hizmet vereceğini söyledi.

Gaziemir’in tarihi alanları ve sahili olmadığını ancak bu dezavantajı avantaja dönüştüreceklerini dile getiren Yılmaz, Yapacağımız düzenleme ile Adnan Menderes Havalimanına inen her yolcu Gaziemir’in ulaşım ve konaklama hizmetlerinden haberdar olacak. Gerek internet gerekse kuracağımız info stantlarımızdan nerde ne yenir, fiyatları nedir, nerede nasıl konaklanır verilen hizmetler nelerdir bunları öğrenecek” şeklinde konuştu.

‘Esnafın işini de aşını da büyüteceğiz’

İzmir’de en fazla yerli ve yabancı iş insanın Gaziemir’e geldiğini ama bundan esnafın yeteri kadar faydalanamadığını belirten Başkan adayı Yılmaz,  “Her şey dahil sistemi gibi yerli ve yabancı iş insanı Fuar İzmir’e gidiyor. Dünyada en fazla döviz bırakan fuar ziyaretçilerinden ilçeye uğrayan yok. Bu durumu ilçemizin yararına değiştireceğiz.

Fuarların kurulması, fuar süreci ve sökümü sırasında binlerce sektör paydaşının yeme içme, ulaşım ve konaklama ihtiyacı oluyor. Bunların hepsinin Gaziemir’den karşılanması için Belediye olarak kollarımızı sıvayacağız. Fuar İzmir’in girişine Gaziemir’i tanıtan bir ofis kuracağız. Güler yüzlü sıcak kanlı esnafını ve hizmetlerini tanıtacağız. Esnafımız ile ihtiyaç sahipleri arasında köprü olacağız. Esnafımızın işini de aşını da büyüteceğiz” diye konuştu.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri