Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Mustafa Kayalar: “Menderes’i, vatandaşa karşı duyarsız zihniyetten kurtaracağız”

CHP Menderes Belediye Başkan Adayı Mustafa Kayalar, köylerde yaşayan vatandaşların, dibi çürümüş çöp konteynerininin bile yenilenmediğini, bozuk yolların tamirinin yapılmadığını anlattığını belirtti.

18 Şubat 2019 Pazartesi, 12:21

CHP Menderes Belediye Başkan Adayı Mustafa Kayalar, muhtar masası ile sorunların daha hızlı çözüleceğinden ve Menderes’teki hizmet açığını hızla kapatacaklarını belirtti. Kayalar yaptığı açıklamada, “Kaldırım taşlarını boyamakla yetinip diğer sorunları gözardı etmek, belediyecilik olamaz. Susuzluk çeken köylerimiz var. Gençlerimiz halı saha istiyor. 31 Mart’ta Menderes’i, vatandaşa karşı duyarsız zihniyetten kurtaracağız, yeniden Cumhuriyet Halk Partisi belediyeciliğini tesis edeceğiz. 1 Nisan’dan itibaren, köylerden başlayarak, hizmet açığını kapatmaya başlayacağız” dedi.

Kayalar, muhtarların mevcut başkandan randevu bile alamadığını dile getirirken muhtarların kolaylıkla ulaşabileceği bir muhtar olacağını belirtti. Muhtarların belediyenin eli ayağı olduğunu vurgulayan Kayalar, “. Muhtarlardan kaçmak, onları dinlememek, kabul edilir bir şey değildir. Kuracağımız Muhtarlar Masası’nda görevli bürokratın dinleyip not alacağı sorunların çözümü için anında düğmeye basılacak” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri