Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

Mustafa Kayalar Gençlere Söz Verdi

CHP Menderes Belediye Başkan Adayı Mustafa Kayalar, gençlere halı saha sözü verdi.

06 Şubat 2019 Çarşamba, 15:26

Gümüldür ve Özdere ziyaretinde vatandaşlarla buluşan Kayalar, vatandaşların isteklerini not etti.  Adaya halktan en çok spor tesisi, park, kafe ve 24 saat açık poliklinik talebi geldi. Kayalar, CHP İlçe yönetimi, Gençlik ve Kadın Kolları üyeleriyle birlikte, Gümüldür ve Özdere’yi ziyaret etti. Kendisinden halı saha isteyen gençlere, seçilince en kısa zamanda halı sahayı hizmete sunacağının sözünü verdi. Belediyenin son 5 yılda kaldırım boyamaktan başka bir şey yapmadığını dile getiren esnaf, “Her yağmurda işyerlerimiz sular altında kalıyor. Bizi bu çaresizlikten kurtarın” diye haykırdı.

DESTEK İÇİN TEŞEKKÜR ETTİ

Girişimci Kadınlar ve Çevre derneklerini de ziyaret eden CHP adayı Mustafa Kayalar, daha sonra  Pir Sultan Abdal Derneği Başkanı Ali Artuç ve dernek üyeleriyle bir araya geldi. Gerçekçi projelerle Menderes ve köylerini ayağa kaldıracaklarını belirten Kayalar, “Oyumuz, CHP’yedir. Çünkü 5 yıldır en küçük bir hizmet görmedik” diyen vatandaşlara, bu destek için teşekkür etti.

‘ADETA MAHRUMİYET BÖLGESİNDEYİZ’

Atatürkçü Düşünce Derneği Özdere Şubesi Başkanı Ayşe Solmaz Eren ve üyeler tarafından coşkuyla karşılanan Mustafa Kayalar, ilçeye öncelikle barışı getireceklerini, insanların ayrımcılık ve huzursuzluktan bıktığını söyledi. 7 / 24 hizmet verecek poliklinik talebini de not eden Kayalar, bu konuda özel hastanelerle görüşme yapacağını açıkladı.  “Belediye buraya hizmet getirmiyor. Adeta mahrumiyet bölgesinde yaşıyoruz” diye yakınan vatandaşlar, Gümüldür ve Özdere’nin turizmden hak ettiği payı alması için çaba harcanmasını istedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz