Son Dakika
20 Mayıs 2019 Pazartesi

Murat Göğebakan’ın Kuzeni, 78 Yaşındaki Annesini Darp Etti

2014 yılında hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın kuzeni, 78 yaşındaki annesini para meselesi yüzünden darp etti.

15 Kasım 2018 Perşembe, 11:36

 

2014 yılında hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın kuzeni, 78 yaşındaki annesini para meselesi yüzünden darp etti.

 

Adana’da lösemiye yenik düşerek hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın kuzeni Tarkan Göğebakan, 78 yaşındaki annesini para meselesi yüzünden darp etti. Yaşlı kadın aldığı darbeler sonucunda gözü morardı.

ANNESİNDEN PARA İSTEDİ

Olay, merkez Seyhan ilçesinde bağlı Yeşilyurt Mahallesi’nde meydana geldi. Edinilen bilgiye göre, 2014 yılında mücadele ettiği lösemi hastalığına yenik düşerek hayatını kaybeden sanatçı Murat Göğebakan’ın kuzeni Tarkan Göğebakan, annesi 78 yaşındaki Adile Göğebakan’dan para istedi.

ANNESİ BU KEZ VERMEK İSTEMEDİ

İddiaya göre, anne sürekli para verdiğini söyleyerek bu kez vermek istemedi. Bunun üzerine anne ve oğlu tartışmaya başladı. Baba 84 yaşındaki Mehmet Göğebakan’da tartışmaya dahil oldu. Oğul Tarkan Göğebakan sinirlenerek para vermeyen annesinin gözüne ve yüzüne yumruk attı.

VATANDAŞLAR OLAYA TEPKİ GÖSTERDİ

Baston ile güçlükle yürüyen baba Göğebakan ise oğlunun eşini dövmesine engel olamadı. Zanlı daha sonra olay yerinden kaçarak uzaklaştı. Bu duruma gören vatandaşlar ise tepki gösterdi. Vatandaşlar hemen yaşlı çift için ambulans çağırdı.

KADININ GÖZÜ MORARDI

Yaşlı kadın aldığı darbeler sonucunda gözü morardı. Bastonla güçlükle yürüyen karı koca ambulansa binerken dayak atan çocuklarından çok gelinlerine tepki göstererek oğullarını gelinin kışkırttığını ileri sürdü. Yaşlı kadın hastaneye götürülerek tedavi altına alındı. sondakika.com

 

 

 

 

 

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri