Son Dakika
19 Temmuz 2019 Cuma

Müjde mezuniyet töreninde geldi

Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksek Okulu’nda mezuniyet töreni düzenlendi.

25 Haziran 2019 Salı, 00:27

Bahri Karataş ( KHA)

İzmir’in Selçuk İlçesinde bulunan Dokuz Eylül Üniversitesi Efes Meslek Yüksek Okulu’nda mezuniyet töreni düzenlendi. Selçuk Kaymakamı Ekrem İnci, okula bir minibüs hediye edeceklerini söyledi.

Selçuk Efes Meslek Yüksek Okulunda mezuniyet töreni okul yerleşkesinde yapıldı. Törene Kaymakam Ekrem İnci, Belediye Başkan Yardımcısı Bilgi Keskin, İlçe Emniyet Müdürü Muhittin Murat Yener, Milli Eğitim Müdürü Cezayir Bilekli, Kurum ve kuruluş temsilcileri ile çok sayıda misafir katıldı.

Mezuniyet töreni açılış konuşmasını Efes Meslek Yüksek Okulu Müdürü Doç. Dr. Ahmet Hamdi Deilormanlı yaptı. Kaymakam Ekrem İnci, Selçuk Belediye Başkan Yardımcısı Bilgi Keskin ve protokol üyeleri mezun olan öğrencilerin diplomalarını verdi.

Kaymakamımız Ekrem İnci,konuşmasında, “Böyle güzel bir ilçede yaşamak bir ayrıcalıktır.Sizler geleceğin cumhurbaşkanı, bakanı, doktoru, mühendisi olacaksınız. Ülkemizin sizlerden beklentisi çok.Bilgi tüketen değil bilgi üreten, teknoloji üreten toplum olabilmemiz,sizlerin başarılarıyla olacaktır.İlçemizde sportif alanlarda oldukça başarılı, bizlerde sizleri her alanda destekliyoruz Daha önce öğrencilerimizin kullanması için bir adet sıfır minibüs aldık ve öğrencilerimiz her türlü etkinliğe bu araçla gidebiliyorlar.Buradan sizlerin huzurunda bir müjde olarak söyleyeyim bir tane de Yüksek Okulumuzun kullanması için minibüs alacağız, hayırlı uğurlu olsun. Sizlerden de çok çalışmanızı ve önce ailenizi sonra bizleri ve tüm ülkemizi gururlandırmanızı bekliyoruz” dedi.

Konuşmalardan sonra mezun olan öğrencilerin kep atma töreniyle mezuniyet programı sona erdi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz