Son Dakika
21 Ağustos 2019 Çarşamba
”

Muhteşem 23 Nisan kutlaması

25 Nisan 2013 Perşembe, 08:47

Nitelikli,  amaca yönelik anlayışı ve alanlarında uzman, profesyonel branş öğretmenleriyle İzmir’de okul öncesi eğitime yeni bir soluk kazandıran Özel Hüseyin Aslan Anaokulu, 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı muhteşem bir etkinlikle kutladı. Etkinliğe katılan İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı, beğenisini “ Minik Aslanlara hayran kaldım. Çok güzel bir kutlama oldu” sözleriyle dile getirdi.

www.haberhurriyeti.com / EĞİTİM

Okulda gerçekleşen etkinliğe Okul kurucusu ve Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan,  İzmir İl Milli Eğitim Müdürü Vefa Bardakçı ile Bayraklı İlçe Milli Eğitim Müdürü Şahan Çöker’in yanı sıra veliler de katıldı. Törende konuşan Milli Eğitim Müdürü Bardakçı, “ TBMM’yi açan ve Türkiye Cumhuriyeti Devleti’ni kuran Gazi Mustafa Kemal Atatürk, 23 Nisan 1929’da Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nı sizlere armağan etmiştir. Günümüzde bütün dünya çocukları, bu bayramı birlikte kutlamaktadır.  Bugün 35. TRT 23 Nisan Uluslararası Çocuk Şenliği ile 46 ülkeden yaklaşık 900 öğrenciyi bir hafta boyunca İzmir’de ağırladık. Bir gönül köprüsü kurduk” dedi.

BARDAKÇI: NİTELİKLİ BİR OKUL…
Okul öncesi eğitimin önemine işaret eden Bardakçı, İzmir’de bu eğitime verilen önemin taktir edici boyutta olduğunu ancak yine de atılması gereken birçok adım bulunduğunu da kaydederek, “ Sayın Hüseyin Aslan’a böyle nitelikli, donanımlı bir okul önesi eğitim kurumu oluşturduğu için teşekkür ediyorum” ifadelerini kullandı.

ASLAN: BAŞARIMIZIN SIRRI TİCARİ KAYGIYI UZAK TUTMAK…
Okul kurucusu ve Ege-Koop Genel Başkanı Hüseyin Aslan da, başarılarının sırrının eğitimle ticareti yan yana getirmemek ilkesi olduğunu belirterek, “ Hüseyin Aslan Anaokulu’nda ticari kaygı sözkonusu değildir. Benim en büyük projem bu okuldur, bu okuldaki yavrularımdır. Her biri benim için ayrı birer projedir. Onlar, topluma faydalı, iyi yetişkinler olabilmenin temelini burada alıyorlar” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz