Son Dakika
19 Ağustos 2019 Pazartesi
”

Muhittin Selvitopu: “Halk neyin ne olduğunu çok iyi biliyor”

İlçede oturan vatandaşlara çalışmaları ve projeleri daha iyi anlatmak amacıyla
açılan Karabağlar Cumhuriyet Halk Partisi seçim ofislerine Bahçelievler ve
Cennetoğlu mahalleleri eklendi. Meclis üyesi adayı Ahmet Davulcu’nun
destekleriyle açılan Bahçelievler seçim ofisinin açılışına Karabağlar Belediye
Başkanı Muhittin Selvitopu, CHP Karabağlar İlçe Başkanı Ali İhsan Yıldız, il ve
ilçe yöneticileri, belediye meclis üyesi adayları, muhtarlar ve muhtar adayları,
sivil toplum kuruluş temsilcileri ile partiye gönül vermiş çok sayıda vatandaş
katıldı.

13 Mart 2019 Çarşamba, 11:28

Karabağlar Cumhuriyet Halk Partisi seçim ofislerinin açılışında konuşan Karabağlar Belediye Başkanı ve Başkan Adayı Muhittin Selvitopu, halkın neyin ne olduğunu çok iyi bildiğini belirterek, “Gittiğimiz her yerde çok, içten destek var. Sonuç çok farklı olacak. Karabağlar’da 31 Mart’ta destan yazacağız.” dedi. Törene katılan CHP İzmir Milletvekili Tacettin Bayır da “Muhittin Selvitopu Başkan’ımızı rekor oyla seçtireceğiz. ” diye konuştu.

Bir oy bile önemli

Önümüzdeki seçimin sadece Karabağlar’da seçimi kazanmak meselesi olmadığını dile getiren Selvitopu, bunun ülkenin geleceği ile ilgili mesele olduğunu hatırlattı ve “Bir oy bir oydur diye bakacağız, seçimi kaybedecekmişiz gibi çalışacağız. Sokak, sokak, kapı kapı dolaşarak herkesin oyunu almaya çalışacağız. Karabağlar’da da bu potansiyel var, bu güç var. Karamsarlık yaratmaya çalışanlar da var. Bunları ciddiye almayın. Halk neyin ne olduğunu çok iyi biliyor. Çok içten destekler var. Gittiğimiz her yerde görüyoruz. Sonuç çok farklı olacak. 31 Mart’ta bir destan yazacağız” dedi.

“Halkın Canına Tak Etmiş”

İzmir Milletvekili Tacettin Bayır ise, yaptığı konuşmada, “Halkın canına tak etmiş. İnanılmaz bir kasırga geliyor. Gittiğimiz her yerde büyük bir ilgi alaka var. Sizlerden diğer partilere oy verenleri de ikna etmenizi istiyorum. Ve bu kez Karabağlar’da Muhittin Selvitopu Başkan’ımızı rekor bir oyla seçtireceğiz. Bunu başaracak güç sizde” dedi.

cof

 

 

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz