Son Dakika
27 Haziran 2019 Perşembe

Model adayları İZFAŞ’ı ziyaret etti

26 Ağustos 2013 Pazartesi, 13:54

Miss & Mr Model Of Turkey 2013 yarışmasında yarı finale kalan 16 Bayan, 16 Bay model adayları ile Rönesans Ajans Akif Örük, İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs’ü ziyaret etti.

www.haberhurriyeti.com / MAGAZİN
İZFAŞ Genel Müdürü Mehmet Şakir Örs, “Perşembe günü fuarımızın  açılışını gerçekleştireceğiz. 1954 yılında, 60 yıl önce fuar güzeli bu alanda seçilmiş. Biz de bu yıl böylesi bir olaya ev sahipliği yaparak bir geleneği devam ettirmiş olacağız. Yarışma fuarımıza ayrı bir renk katıyor. Adaylara başarılar diliyorum” dedi.

3 bin 200 kişi arasından seçilip gelen adayları tebrik eden Örs, fuar modelini merakla beklediğini söyledi.

Fuar modellerinin 2013 ve 2014 yılındaki fuarlarda İZFAŞ’ı temsil edeceklerini belirten Örs,  adayları birer fuar gönüllüsü olarak gördüğünü sözlerine ekledi.

Miss & Mr Model Of Turkey 2013 yarışması bu yıl  82’nci İzmir Enternasyonal Fuarı etkinlikleri kapsamında Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda organize ediliyor. Yarışma kapsamında 1 bayan ve 1 erkek yarışmacı “Fuar Modeli” olarak seçilecek. Miss & Mr seçilecek olan modellere İZFAŞ tarafından tablet hediye edilecek.

Miss & Mr Model Of Turkey 2013 yarışmasının gala gecesi 2 Eylül Pazartesi günü Kültürpark Fuar Açıkhava Tiyatrosu’nda, saat 21.00’de gerçekleştirilecek.

İZFAŞ, Number 1 Tv, Hilton Otel ve Rönesans Ajans işbirliğinde düzenlenecek olan Miss & Mr Model Of Turkey 2013, Rönesans Ajans tarafından 13 yıldır düzenleniyor.

Yüksel Ak, Esra Eron, Tuğba Karaca, Fatoş Seymen, Tuğba Ünsal, Irmak Atuk, Gökhan Keser, Senem Kuyucuoğlu, Sinem Sülün gibi tescilli güzelleri yetiştiren İzmir; Miss & Mr Model Of Turkey 2013 ile tescillere bir yenisi daha katacak.

16 – 24 yaş arası bay ve bayanların katıldığı yarışmanın  jürisinde Uğurkan Erez, Özge Ulusoy, Tuğba Özay, Volkan Severcan, Ekin Türkmen, Hasan Yalnızoğlu, Ece Begüm Yücetan, Haldun Altular, Irmak Atuk, Senem Koyucuoğlu, Yakup Biker, Önez Evez,Fatoş Seymen, Emre Erdemoğlu yer alıyor.

Miss & Mr Model Of Turkey 2013 yarışması düzenlendiği ilk yıldan itibaren ünlü modacı Ertan Kayıtken’in hazırladığı özel kolleksiyonlar ve sanat danışmanlığıyla, dans koroegrafisi Barış Çunguroğlu’nun dansları ve Akif Örük’ün koroegrafisiyle hazırlanıyor.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri