Son Dakika
18 Temmuz 2019 Perşembe

Mide küçültme ameliyatı kurbanı oldu

Bir alışveriş merkezinde yöneticilik yapan  ve yaşadığı kilo probleminden kurtulmak için mide küçültme ameliyatı olan Ceyda Yanık yaşamını yitirdi.

12 Temmuz 2015 Pazar, 19:07

Yaklaşık bir hafta önce Karşıyaka Devlet Hastanesi’nde yapılan operasyonla midesi küçültülen Ceyda Yanık, bir gün sonra taburcu edilerek evine gönderildi. Tedavisine evinde devam edilen Yanık, dün mide ağrısı ve kan kusması üzerine, tekrar hastaneye getirildi.

KAN DEĞERLERİNİN DÜZELMESİ BEKLENDİ

Hastanede yapılan kontrollerinde, Ceyda Yanık’ın midesinde sıvı biriktiği ve ikinci kez ameliyat olması gerektiği belirtildi. Ancak kan değerlerinin ameliyat için uygun çıkmaması üzerine ilaç tedavisi uygulanıp, hastanenin yoğun bakım ünitesine yatırıldı. Uygulanan tedaviyle kan değerlerinde düzelme olan Ceyda Yanık, yeniden ameliyata alındı. Ancak operasyon sırasında fenalaşan Ceyda Yanık, hayatını kaybetti. Acı haberi alınca hastaneye gelen yakınları ve arkadaşları büyük üzüntü yaşadı.

SON YOLCULUĞUNA UĞURLANDI

İzmir Adli Tıp Kurumu’nda yapılan otopsinin ardından, Yanık’ın cenazesi bugün ailesine teslim edildi. Yanık için bugün Karşıyaka’daki Bostanlı Camisi’nde cenaze töreni düzenlendi. Törende, talihsiz kadının yakınları gözyaşlarına boğuldu. Yanık, öğlende kılınan cenaze namazının ardından, Doğançay Mezarlığı’nda toprağa verildi. Bu arada, eceliyle yaşamını yitiren Nermin Ergin de aynı camideki cenaze töreninin ardından son yolculuğuna uğurlandı.
Tufan HAMARAT/İZMİR, (DHA)

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz