Son Dakika
22 Kasım 2019 Cuma
”

MHP İzmir İl Başkanı: “Hedefimiz en az yüzde elli iki”

Cumhur İttifakı Milliyetçi Hareket Partisi Buca İlçesi, Seçim Koordinasyon Merkezi’nin açılış törenini gerçekleştirdi.

15 Mart 2019 Cuma, 11:08

31 Mart mahalli idareler seçimleri öncesi yapılan çalışmalar kapsamında düzenlenen açılış töreninde konuşma yapan MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin ülkenin ciddi bir beka sorunu olduğunu belirterek, ‘İzmir’in ve Buca’nın yıllardır çözüm bekleyen sorunları Cumhur İttifakının yerli ve milli belediye başkan adayları ve onların yanlarında yer alan ekipler tarafından çözülebilir. Hedefimiz en az yüzde elli iki oy oranı’ dedi.

Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya yaptığı konuşmada beka sorununa değinerek, ‘Ülkemizin içinde bulunduğu beka sorununu aşmada Cumhur İttifakının rolü çok büyük. Yediden yetmişe hepimiz el ele vermeli ve Cumhur İttifakına sahip çıkmalıyız’ dedi.

Seçim Koordinasyon Merkezi açılışına MHP İzmir İl Başkanı Veysel Şahin’in yanı sıra, MHP İzmir Milletvekili Prof. Dr. Hasan Kalyoncu,  Ülkü Ocakları İzmir İl Başkanı Ömür Raşit Tayfur,  Ak Parti İzmir Milletvekili Mahmut Atilla Kaya, Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan, Ülkü Ocakları Buca İlçe Başkanı Özkan Karabacak, TÜRKAV İzmir İl Başkanı Birol Demirci, Otokent Başkanı Fevzi Demir, MHP Buca İlçe Başkanı Bekir Arnavut, Ak Parti Buca İlçe Başkanı Ali Boyla, Bucaspor Taraftarlar Derneği Başkanı Mehmet Aydın ve çok sayıda vatandaş katıldı.

‘Bucalılar’ı Bambaşka Bir Buca İle Buluşturacağız’

Törende projeleri anlatan Cumhur İttifakı Buca Belediye Başkan Adayı Mustafa Arslan, ‘Buca’da hayata geçirmek istediğimiz 50 projemiz bulunuyor. Allah’ın izni ile Bucalıları bambaşka bir Buca ile buluşturacağız. Daha yaşanılır bir ilçe için ilk olarak belirli noktalara yapacağımız battı çıktı ve kavşaklarla, toplu taşımada yapacağımız yeniliklerle trafik sorununu çözeceğiz. Buca Cezaevini buradan taşıyacağız’ dedi.

Cumhur İttifakı Buca Belediye Meclis Üyesi Adayı Mustafa Kartal ise, ” İnancım odur ki Bucalılar‘Cumhur ittifakı’ diyecek. Bugün buraya gelerek bizleri şereflendiren herkese sonsuz teşekkürlerimi sunuyorum” dedi.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz