Son Dakika
15 Temmuz 2019 Pazartesi

Menderes’e İkinci Baharını Yaşatacağız

Menderes Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu’nun Gümüldür seçim ofisi yoğun katılımla açıldı.

20 Şubat 2019 Çarşamba, 09:46

Menderes Belediye Başkanı, Cumhur İttifakı Menderes Belediye Başkan Adayı Bülent Soylu’nun Gümüldür’deki seçim ofisi açılışı binlerce vatandaşın katılımıyla gerçekleşti. Başkan Soylu açılışta Gümüldür için doğalgaz müjdesini de verdi.
Gümüldürlüleri kömür, odun taşıma derdinden kurtaracaklarını söyleyen Başkan Soylu, 2019’da Gümüldür’e doğalgazın geleceğini belirterek, ” Artık Gümüldür’deki çocuklarımız da sıcacık odalarda yatacak, ailelerimiz sıcak yuvalarda yaşayacak. Yarentepe için seyir terasları, mesire alanı projemiz var. Yeni dönemde de bu projemizi hayata geçireceğiz. Gümüldür’ümüzünimar planlarını bitirdik, imar planlarını işledik. 31 Mart’tan sonra 12 bin metrekarealana sanayi sitemizi de kazandıracağız” dedi.
Durmadan, yorulmadan çalışmaya devam edeceklerini kaydeden Başkan Soylu, “ Mart’ın sonu bahar diyenlere 2014 yılında Menderes’e baharın geldiğini hatırlatmak isterim. Menderes’imizde yaşayan çocuklarımız, gençlerimiz, kadınlarımız, yaşlılarımız, 94 bin vatandaşımız2014 yılından beri zaten Menderes’te baharı yaşıyor, verdiğimiz hizmetler, ortaya koyduğumuz gönül belediyeciliğiyle. Söz veriyorum 31 Mart 2019’dan sonra Menderes’imize ikinci baharı yaşatacağız” diye konuştu.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz