Son Dakika
25 Ağustos 2019 Pazar
”

Melek Eroğlu’ndan Göztepe Ziyareti

Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, Göztepe Spor Kulubünü ziyaret etti. Eroğlu, “İzmir’in gururu ve İzmirlilerin spor bayrağı olan Göztepe’nin yanındayım” dedi.

09 Şubat 2019 Cumartesi, 12:54

Göztepe’ye desteğini bir tek tribünde değil her alanda sürdüreceğini belirten Eroğlu, projeleri içinde Göztepe’nin çok ayrı bir yeri olduğunu vurguladı. Göztepe’nin sadece bugün değil geçmişi ve yarınıyla da hem İzmir’in hem de Konaklıların gurur vesilesi olduğunu dile getirdi.

Göztepe Spor Kulubü Başkanvekili Talat Papatya , kulübün genel yapısını,hedef ve ihtiyaçlarını anlattı. Melek Eroğlu’nun ziyaretinden ve tribün desteğinden memnun olduklarını belirten Papatya, ; “Melek Başkanın dediği gibi Göztepemiz şehrimizin en önemli varlıklarından biridir. Başkanımız Mehmet Sepil idaresinde yönetim kurulumuz ile birlikte Göztepemizi şampiyonluklara taşımak için çalışıyoruz. Fakat bu çalışmalarımızda en büyük desteğimiz de taraftarlarımız ve şehrimizin yöneticileridir. Bu bakımdan Yerel yönetimin bizim için çok ayrı bir önemi var. Bizi destekleyeceğinize ve yanımızda olacağınıza eminiz. Ziyaretinizden memnuniyet duyduk. Size ve ekibinize çok teşekkür ediyor, başarılar diliyoruz”dedi.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz