Son Dakika
13 Haziran 2019 Perşembe

Melek Eroğlu: “Gerekirse kapıda yatacağız”

Konak Belediye Başkan Adayı Mimar Melek Eroğlu, ” Tarihi kulüplerimizde Konak’la birlikte hak ettiği değeri görecek, değerine değer katacak. Onların derdi bizim derdimiz olacak.Sıkıntıların bertaraf edilmesi için gerekli tüm kapılar çalınacak, gerekirse de kapıda yatılacak” dedi.

06 Mart 2019 Çarşamba, 13:47

Cumhur İttifakı AK Parti Konak Belediye Başkan Adayı Melek Eroğlu, “İzmir’in en önemli ilçesi Konak her alanda olduğu gibi spor alanında da maalesef ihmal edilen bir ilçemiz. İlçemiz sınırları içerisinde bulunan her alan;duran değil koşan, yaşayan yani canlı bir ilçe olacak” ifadelerini kullandı.  Eroğlu, İZVAK (İzmir Spor Kulüpleri Birliği Vakfı) Yönetim Kurulu Başkanı Ali Erten ve Yönetim Kurulu üyeleriyle bir araya geldi. İzmir’in spor kulüpleri ve yapılanlar hakkında bilgi alan Eroğlu, “Öncelikle Spor Kulüplerimizi bu kadar yakından takip edip elinizi taşın altına koyduğunuz, bir şeylerin doğru ve tam yapılması için çaba gösterdiğiniz için İZVAK Başkanımız Ali Erten ve kıymetli üyelerine teşekkür ediyorum. Spora ve sporcuya hizmet çok değerli. Ancak Spor Kulüplerimiz için yerel yönetimlerin de üzerine düşen görevler var. Tarihe mâl olmuş kulüplerimiz var fakat yerel destek görmedikleri için önemli sıkıntılarla baş başa bırakılıyor”dedi.

“Kulüplerimizin yanında olacağız”

Konak Belediye Başkan Adayı Eroğlu, yönetime geldikleri takdirde futbol başta olmak üzere birçok dalda şampiyonluklar çıkaracaklarına işaret ederek, sözlerini “Yerelde biz, Büyükşehirde de Sayın Nihat Zeybekçi Başkanım çok daha sağlam imkânlarla kulüplerimizin yanında olacak.Tesisler, teşvikler, ayni yardımlar, spor organizasyonları ve uluslararası turnuvalarla renkli ve derde derman çözümler hedefliyoruz. Konak’ta her şeyin değer kazandığı gibi Kulüplerimiz de değer kazanacak” diye tamamladı.

 

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri