Son Dakika
25 Haziran 2019 Salı

Kuyumcu ve eşine gasp girişimi

Urla’da Kuyumculuk yapan kadın ve kocasına, evlerine girerken biri kadın  iki kişi tabanca ve bıçakla gasp teşebbüsünde bulundu.

17 Mayıs 2019 Cuma, 22:58
Bahri Karataş ( KHA) 
İzmir’ in Urla İlçesi’nde Kuyumculuk yapan kadın ve kocasına, evlerine girerken biri kadın  iki kişi tabanca ve bıçakla gasp teşebbüsünde bulundu. Kuyumcu M.A.E., kendisine silah çeken erkek şüphelinin parmağını ısırdı, dişi kırıldı.
Olay dün akşam Hacıisa Mahallesi Cirmantepe mevkiinde meydana geldi. İlçe merkezinde Bülent Baratalı Bulvarı üzerinde ailece kuyumcu dükkanı işleten M.A.E., dükkanı kapatıp, eşi E. A., ile birlikte Cirmantepe mevkiinde bulunan evlerine yürüyerek gitti. Çift evlerine girerken, kendilerini takip eden biri kadın iki kişi su istedi. Erkek olan gaspçı tabancasını çıkartıp, M.A.E’ ye doğru doğrultup, eşi E.A.’ nın omuzunda para ve altın olduğunu düşündüğü omuz çantasını vermesini istedi.
M.A.E., kendisine silah çeken erkek gaspçının parmağını ısırdı, dişi kırıldı. Şüpheli erkek gaspçı, kendisine direnen M.A E..’ nin başına silahın kabzasıyla defalarca başına vurdu. Kadın şüpheli de, E.A.,’ ya bıçak çekip, omuzunda  çantayı almaya çalıştı. Kuyumcu karı kocanın bağırıp yardım istemesi üzerine panikleyen gaspçılar ayrı yerlere kaçıp izlerini kaybetti. Gaspçıların E.A.’nın içinde para ve altın olduğunu düşündüğü çantanın da içinde bir şey olmadığı ortaya  çıktı.
Karı koca kuyumcular, gaspcılardan şikayetçi oldu. Polis, çevredeki güvenlik kameralarını incelemeye aldığı,olayla ilgili soruşturmanın sürdüğünü belirtti.

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir


Wordpress Haber Teması Tasarım ve Programlama: Seçkin Talanöz
kaçak iddaa siteleri iddaa siteleri bahis siteleri