Son Dakika
08 Aralık 2018 Cumartesi

Kullanımı Kolay Paykasa Kartıyla Güvenli Şekilde Ödemelerinizi Gerçekleştirin

Özlemedim! Unutursan özlersin, yaşayamazsan özlersin, yaşatamazsan özlersin…dediğini unutmam, unutamam!

29 Kasım 2018 Perşembe, 21:48

Kullanımı Kolay Paykasa Kartıyla Güvenli Şekilde Ödemelerinizi Gerçekleştirin

İnternet alışverişlerinizin her birini güvenli bir şekilde yapmanın yolu Paykasa kartını kullanmaktır. Bunun nedeni ise Paykasa kartı, ne sizin kişisel bilgilerinizi barındırır ne de banka bilgilerinizi taşır. Hiçbir bilginiz ile alakası olmadan sadece paykasa al işlemi yaptığınızda size gelen bilgileri vererek ödeme yaparsınız. Bu durumda da internet üzerinden alışverişi çeşitli sitelerden yapmak, artık endişe verici bir durum haline gelmeyecektir. O yüzden Paykasa kartını satın alma işlemlerini de resmi satış sitesi olan bizler üzerinden yapmak istiyorsanız paykasamerkez.com adresi üzerinden bize ulaşabilirsiniz.

Paykasa Kartını Nasıl Kullanırım?

Sitemize giriş yaptıktan sonra 10€, 50€, 100€, 200€… ile devam eden Paykasa kartlarından birini satın aldıktan sonra karta ait bilgiler ekiplerimiz tarafından size e-mail ya da kısa mesaj üzerinden ulaştırılır. Ulaştırılan bu bilgiler, 16 haneli kod, 4 haneli CVV-Güvenlik Kodu ve Son kullanım tarihi bilgilerini kapsar. İşte sizin bir site üzerinde parasal işlemlerinizi yapabilmek için tek yapmanız gereken geçerli olan bu bilgileri girmektir. Ne banka bilgileri ne de kişisel bilgilerin Paykasa ile ödeme yaparken girilmesine gerek yoktur.

Paykasa Kartını Ne Zamana Kadar Kullanabilirim?

Her kartın kullanım ömrü, satın alınma işlemi gerçekleştirildikten sonra 1 senedir. Aynı zamanda kartın bakiyesi bitene kadar da kartı kullanabilirsiniz. Doğrudan paykasa kartı hem kolay kullanılması hem de güvenilir olması açısından, kullanıcıların çeşitli açılardan beklentilerini de karşılamaktadır.

 

Yorum yazın...

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Haber Sistemi Tasarım ve Programlama: Moradam SEO